Sürprizbozan Callisto Protocol 2 gelir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dying Light 2 o kadar güzel mi ya? İlk oyunu oynamıştım, 2.yi alsam mı bilemedim.

45 saat oldu hocam arkadaşımla beraber oynuyoruz atmosfer güzel silahları güzel modifikasyon olayı hoşuma gitti zaten 5 yıl güncelleme garantisi veriyorlar bilginize bu arada Full alabiliyorsanız Full paket alın ben sade aldım pişman oldum oyun gerçekten arkadaşın varsa saatlerce oynayabileceğin yer yer gülebileceğin ve tedirgin olabileceğin bir oyun. Hikayesi güzel bitirdim 10 üzerinden 8-9 arası alır benden.

45 saat oldu hocam arkadaşımla beraber oynuyoruz atmosfer güzel silahları güzel modifikasyon olayı hoşuma gitti zaten 5 yıl güncelleme garantisi veriyorlar bilginize bu arada Full alabiliyorsanız Full paket alın ben sade aldım pişman oldum oyun gerçekten arkadaşın varsa saatlerce oynayabileceğin yer yer gülebileceğin ve tedirgin olabileceğin bir oyun. Hikayesi güzel bitirdim 10 üzerinden 8-9 arası alır benden.
Kış indirimlerinde alırım o zaman, teşekkür ederim. Full paket pahalı olursa sade paket alırım yapacak bir şey yok.😂

Oyun oynanamadıktan sonra rdr2 kalitesinde olsun ne fayda. İyi cesaret bozuk oyunu piyasaya çıkarmak böyle %57 de kalırlar. Sene 2005 değil artık kimse bir oyuna çok tahammül göstermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı