Cam Mouse pad almaya gerek var mı?

Kocam kas hafızası diye bir şey yok. Yanlış bilgi vermeyin. Librainz adlı YouTube kanalından öğrenebilirsiniz.

Kanka wideo da sadece her sense alışabilirsiniz diyor cam mouse pad normal mouse padlarden çok farklı tutarlılığı yok direk hangi sens olursa olsun o sense alışamazsınız önceki aiminiz de bozulur yeniden eski aimine dönmekte imkansız hale gleir çünkü tutarlılık olmadığı için aynı hız aynı yere kadar fareyi yine götürsen farklı yerde duracaktır imleç hiçbir şekil de bu padi kullanırken elinizin alıştığı o flikleri yapamayacaksınız ayrıca kas hafızası diye bir şey war wideoda boş yapmış adam.

Kanka wideo da sadece her sense alışabilirsiniz diyor cam mouse pad normal mouse padlarden çok farklı tutarlılığı yok direk hangi sens olursa olsun o sense alışamazsınız önceki aiminiz de bozulur yeniden eski aimine dönmekte imkansız hale gleir çünkü tutarlılık olmadığı için aynı hız aynı yere kadar fareyi yine götürsen farklı yerde duracaktır imleç hiçbir şekil de bu padi kullanırken elinizin alıştığı o flikleri yapamayacaksınız ayrıca kas hafızası diye bir şey war wideoda boş yapmış adam.
Videoları anlayana kadar birkaç defa izleyin. Her yazdığınızın cevabı mevcut.

Taktiksel FPS oyunları için konuşuyorsak eğer cam mousepad, cam skatez, safir skatez bunların hiç bir anlamının olmadığını onlarca videoda görebilirsiniz. Bu bir sektör ve tabi ki pohpohlanacak ve satılmaya çalışılacak.

Reddit veya Youtube üzerinden taktiksel fps oyunlarında bu ürünleri kullanan bir kaç kişi görebilirsiniz fakat bu demek değil ki cam ürünleri genele hitap ediyor. Kesinlikle kumaş veya türevi mousepadlerden şaşmanınızı tavsiye ederim.

Taktiksel FPS oyunları için konuşuyorsak eğer cam mouse pad, cam skatez, safir skatez bunların hiçbir anlamının olmadığını onlarca videoda görebilirsiniz. Bu bir sektör ve tabii ki pohpohlanacak ve satılmaya çalışılacak.

Reddit veya YouTube üzerinden taktiksel FPS oyunlarında bu ürünleri kullanan birkaç kişi görebilirsiniz fakat bu demek değil ki cam ürünleri genele hitap ediyor. Kesinlikle kumaş veya türevi mousepadlerden şaşmanınızı tavsiye ederim.

Aynen katılıyorum.

Valorant oynayacağım.

Ben de o yüzden kararsız kaldım.

Hocam Valorant için almayı sormanız bile hata bence, glass padler inanılmaz yüksek hızlara sahip premium hissiyatı vermesi istenilen padler. Ben şahsen şu an Wraith'de indirimde satılan Aqua Control Plus önerirdim medium olan ve iyi geri dönüşleri olan bir pad olarak. Fazla para vermeye gerek yok bu konuda, artisan da alınabilir fakat yine 2K civarı bir fiyat bizi karşılıyor ve pad alırken bu fiyatları vermek gereksiz gibi geliyor. Kendi hızınıza göre bakarsanız daha iyi olur ki ben skatez değiştirince bile günlerce problem yaşıyorum aim konusunda.

Hocam Valorant için almayı sormanız bile hata bence, glass padler inanılmaz yüksek hızlara sahip premium hissiyatı vermesi istenilen padler. Ben şahsen şu an Wraith'de indirimde satılan Aqua Control Plus önerirdim medium olan ve iyi geri dönüşleri olan bir pad olarak. Fazla para vermeye gerek yok bu konuda, artisan da alınabilir fakat yine 2K civarı bir fiyat bizi karşılıyor ve pad alırken bu fiyatları vermek gereksiz gibi geliyor. Kendi hızınıza göre bakarsanız daha iyi olur ki ben skatez değiştirince bile günlerce problem yaşıyorum aim konusunda.

Aynısını arkadaşlara söyledim bilmedikleri halde illa yorum yapacakları için bir de yoruma beğenmeme attılar :D

Wraith Blade Y veya X en mantıklısı. Ben y kullanıyorum. İnanılmaz bir hissiyatı var.

Cam mousepad + Cam skatez alınmaz. Kullanırken sürekli bir çizilme hissiyatı ve sürtünme sesi gelir. Hiç de güzel hissettirmez.

Ya Cam mousepad + Normal skatez,

Ya da Normal Mousepad + Cam skatez almanız gerekiyor.

Burada tavsiye olarak cam mousepad'den çok cam skatez almanız. Hem taşıma konusunda sıkıntı Yapmaz hem de daha ucuza gelir.

Eğer Cam skatez takacak mouse modelleri arıyorsanız, logitech kablosuz modellere bakabilirsiniz.

Hocam bir kısmını okudum yazılanların bence cam mouse pad alınmaz. Valorant gibi FPS oyunları oynuyordum bende ilk olarak Xrades mouse pad ardından Razer Goliathus, 2-3 tane QCK+, klasse longteng, Lamzu Energon, Wraith cosmic glass (3-4 ay) kullanmaya başladım birçok eksisi var sürekli silmek, skatez çok eritiyor. (hatta Custom Lamzu Atlantis'im var boyasını bile eritti) bunun ardıdan Cam Mousepadi sattım. Freefall geçtim + VGN Dragonfly F1 Pro Max aldım ikisindende çok memnunum main mousepadim artık harika bir şey.
Kusura bakmayın biraz karışık yazdım hızlı hızlı yazdığımdan sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.

Geri
Yukarı