Cam skatez alınır mı?

İlle de cam mouse pad olması gerekmez. Normalden daha hızlı kayar eğer istiyorsanız kullanbilirsiniz ama çok da gerekli değil bence.

Aksine kontrolü çok fazla kaybettiriyor ve kararlılığı azaltıyor bence.

Düzgün mouse pad + ptfe skatezler devam derim ben.

İlle de cam mouse pad olması gerekmez. Normalden daha hızlı kayar eğer istiyorsanız kullanbilirsiniz ama çok da gerekli değil bence.

Aksine kontrolü çok fazla kaybettiriyor ve kararlılığı azaltıyor bence.

Düzgün mouse pad + ptfe skatezler devam derim ben.

Ben HyperX PulseFire Haste ile Corsair Katar Pro kullanıyorum hocam. Bunlara göre öneriniz var mı?

Ben HyperX PulseFire haste ile Corsair Katar Pro kullanıyorum hocam. Bunlara göre öneriniz var mı?

Yanına da düzgün bir mouse pad ile akar.

Bu mousepadler arasındanda klasse tek geçerim longteg huoyun muadili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemesi.

Yanına da düzgün bir mouse pad ile akar.

Bu mousepadler arasındanda klasse tek geçerim longteg huoyun muadili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
incelemesi.
Bende klasse longteng çok gördüm sosyalde. Alacağım sanırım.

Bende klasse longteng çok gördüm sosyalde. Alacağım sanırım.

Ülkemizde pek bulunmayan tiger longteng huoyun modelinin muadili sonuçta neredeyse birebir ürünler özellik bakımından ve fiyatına bakarsak çok da başarılı.

Şu anda kendim Klasse'nin 90x40 mousepadini kullanıyorum ve gayet başarılı ona göre çok daha kötü olmasına rağmen. Baskıları da ortalama üzerinde kolay kolay aşınmaz bozulmaz.

Bana 90x40 yeterli olur hocam. Hybrid varsa. Palm grip düşük sens oynuyorum oyunları.

Açık konuşmak gerekirse ben şu saatten sonra 90x40 almam.

Alırım almasında masanın güzel gözükmesi için alırım oyun oynayacaksam kesinlikle 48x40'tan şaşmam.

90x40 olsun diyorsanız HyperX'e bakın.

Açık konuşmak gerekirse ben şu saatten sonra 90x40 almam.

Alırım almasında masanın güzel gözükmesi için alırım oyun oynayacaksam kesinlikle 48x40'tan şaşmam.

90x40 olsun diyorsanız HyperX'e bakın.
Sağ olun hocam. Birde bende dükkanımın iş bilgisayarında kullandığım Lenovo M200 var. Buna skatez vs. Bulabilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı