Çamaşır makinesi önerisi

• Konuyu başlatan racii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 231

racii

Centipat
Daha fazla  
Burada konu açmam biraz garip geliyor fakat yine de sormam gerekiyor. 😁
Evimizdeki çamaşır makinesi bozuldu ve ömrü de bitmişti zaten bu yüzden yeni bir makine alacağız.
Düşük fiyatlı güzel verim alabileceğimiz makine önerisi olan varsa belirtebilirse çok güzel olur.
Şimdiden teşekkürler.

Evimizdeki çamaşır makinesi bozuldu ve ömrü de bitmişti zaten bu yüzden yeni bir makine alacağız.
Düşük fiyatlı güzel verim alabileceğimiz makine önerisi olan varsa belirtebilirse çok güzel olur.
Şimdiden teşekkürler.
Hocam fiyat demeniz daha iyi olacaktır

Şimdiden teşekkürler.

Bütçe ve beklediğiniz özellikler nedir? Kapasite KG vb.

Şimdiden teşekkürler.
Uygun bütçeli bir şey arıyorsanız Altus bakabilirsiniz.

O zaman bu ürün tercih edilebilir hocam. Bu fiyata daha iyisi varsa o zaman bakılır. Onun dışında profilo buldum bir tane 9 kilo olan modeli 1200 devir. Ancak site ilk defa gördüğüm için güvenemedim. Ha bir de yine 9 kilo olan bir model var. Başka markanın bu da 1400 devir olduğu söylenmekte. Ancak kalite konusunda altus daha çok tercih edilmiş. Kullanan varsa önerebilir. Ama hoover de yeni bir marka değil sonuç itibari ile tercih edilebilir. Ama aralarında pek fark yok.

O zaman bu ürün tercih edilebilir hocam. Bu fiyata daha iyisi varsa o zaman bakılır. Onun dışında profilo buldum bir tane 9 kilo olan modeli 1200 devir. Ancak site ilk defa gördüğüm için güvenemedim. Ha bir de yine 9 kilo olan bir model var. Başka markanın bu da 1400 devir olduğu söylenmekte. Ancak kalite konusunda altus daha çok tercih edilmiş. Kullanan varsa önerebilir. Ama hoover de yeni bir marka değil sonuç itibari ile tercih edilebilir. Ama aralarında pek fark yok.
altus olanin verimliligi c
hoovera da karsiyiz biraz

verimi kilosundan daha onemli

Altus olanin verimliligi C
Hoovera da karsiyiz biraz

Verimi kilosundan daha onemli

A++artı olarak geçiyor. Hoover evet tercih edilmeyebilir altus daha iyi onun yerine. Onun dışında fiyatına ve özelliğine göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Ama bu fiyatta daha iyisi varsa tercih edilebilir. Bu verimlilik durumu da kullanıldığı modlara bağlı olarak değişmekte gerek devir sayısı gerek yük.

Geri
Yukarı