Camtasia mı Vegas mı?

Bettlejuice

Hectopat
Daha fazla  
YouTube kanalı açtım ve FIFA videoları yükleyeceğim. Render için Camtasia mı Vegas mı sizce? Arkadaşlarım Camtasia basit diyor amatör bir iş çıksın istemiyorum, ama yeni başlayan olduğum için Vegas'da profesyönel kaçıyor. Ne yapmalıyım sizce, Vegas denildiği gibi çok uğraş gerektiriyor mu? Saatlerce falan.

SVP Pluginleri ile acayip guzel editler yapabiliyorken Camtasia ile daha cok duz, sade videolar cikartabiliyorsunuz. Sıkça montaj yapacaksaniz SVP veya AE ogrenmenizi tavsiye ederim.
15-20 dakikalık videolar için ses-görüntü kırpmaları yapacağım ayrıca küçük resimler ve müzik kullanacağım sadece, ucuz efektler değil de normal düzeyde sıkılmadan izlenebilecek bir şey yapmak istiyorum. aklımı kurcalayan tek şey ya camtasia'dan amatör olursa veya ya vegas beni 3-4 saat uğraştırırsa :(

15-20 dakikalık videolar için ses-görüntü kırpmaları yapacağım ayrıca küçük resimler ve müzik kullanacağım sadece, ucuz efektler değil de normal düzeyde sıkılmadan izlenebilecek bir şey yapmak istiyorum. aklımı kurcalayan tek şey ya camtasia'dan amatör olursa veya ya vegas beni 3-4 saat uğraştırırsa :(
Dostum ben VEGAS ile yaptığım projeye 10 saatten fazla uğraştım. :D

Vegas sizi ugrastirir diyen kisinin montaj yapmadigi asiri belli. Camtasia ile yapacaginiz seyler amator olmaz, sizin yapacaginiz seyler zaten asiri basit seyler. Eger ileride buyuk seyler yapmayi dusunuyorsaniz SVP ve AE sart. Su anlik Camtasia kullanmanizi oneririm. @Bettlejuice

Vegas sizi ugrastirir diyen kisinin montaj yapmadigi asiri belli. Camtasia ile yapacaginiz seyler amator olmaz, sizin yapacaginiz seyler zaten asiri basit seyler. Eger ileride buyuk seyler yapmayi dusunuyorsaniz SVP ve AE sart. Su anlik Camtasia kullanmanizi oneririm. @Bettlejuice
büyük şeylerden kastınız nedir anlamadım ama örneklemeyle kendimi daha açık ifade etmek istiyorum.
GRKN
No23
Arden Papazyan
Gibi Youtube kanalları gibi bir içeriğim olacak, basit gibi ama bilgim yok dediğim gibi ondan soruyorum :(

Büyük şeylerden kastınız nedir anlamadım ama örneklemeyle kendimi daha açık ifade etmek istiyorum.
Soylediginiz kanallari bilmiyorum fakat buyuk seyler derken Bibanator gibi kisilerin videolarini kast ettim. Cok effektli ve haftalar alabilecek projeler icin Blender, AE ve SVP bilginizin olmasi zorunluluk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soylediginiz kanallari bilmiyorum fakat buyuk seyler derken Bibanator gibi kisilerin videolarini kast ettim. Cok effektli ve haftalar alabilecek projeler icin Blender, AE ve SVP bilginizin olmasi zorunluluk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamam şimdi anladım teşekkür ederim, benim dediğim bunun yanında gözükmez bile :D sadece kırpmalar, müzik, ses ayarı ve görseller ekleyeceğim ben. Vegas indiriyorum en iyisi, öğrenceksem tam öğreneyim bari

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı