Çözüldü Camtasia Studio 8 İşaret, Efekt vb. nasıl koyulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Mesela Camtasia'da video düzenlerken ekrana bir soru işareti koyacağım. Soru işaretini nasıl koyacağım? Daha doğrusu internetten resim olarak çıkıyor ve dolayısıyla sadece soru işareti değil dörtgen bir resim olarak çıkıyor. Dolayısıyla soru işaretinin arkasındaki fonda görünüyor.

5ea3069155428010fc7475da.jpg

Yani demek istediğim, sadece soru işaretini nasıl alabilirim? Öyle keserek biçerek değil, direkt bir efekt, sembol ya da bir şey nasıl oyarım? Hem internetten nasıl indireceğim, hadi indirdim, Camtasia'ya nasıl ekleyeceğim?

Sorunumu anlatmak aşırı uzun sürdü, umarım anlamışsınızdır.

Çözüm
Nasıl yaptınız balık yemeyi değil tutmayı öğrenmek istiyorum, çok teşekkür ederim.

Bu siteye girip görselini yükleyerek arka planını sildirebilirsin. Bu basit br yöntem genelde işe yarıyor. Bazı görsellerde işe yaramayabilir o zaman da ayrıca Photoshop da sihirli arka plan silgisi aracı ile de istediğin görselin istediğin yerlerini silebilirsin. Png olarak kaydetmeyi de unutma :)
Nasıl yaptınız balık yemeyi değil tutmayı öğrenmek istiyorum, çok teşekkür ederim.

Bu siteye girip görselini yükleyerek arka planını sildirebilirsin. Bu basit br yöntem genelde işe yarıyor. Bazı görsellerde işe yaramayabilir o zaman da ayrıca Photoshop da sihirli arka plan silgisi aracı ile de istediğin görselin istediğin yerlerini silebilirsin. Png olarak kaydetmeyi de unutma :)

Çözüm
Bu siteye girip görselini yükleyerek arka planını sildirebilirsin. Bu basit br yöntem genelde işe yarıyor. Bazı yöntemlerde yaramayabilir o zaman da Ayrıca Photoshop da sihirli arka plan silgisi aracı ile de istediğin görselin istediğin yerlerini silebilirsin. Png olarak kaydetmeyi de unutma :)
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı