Çan eğrisi sistemine göre not durumu ne olur?

QroniQ

Hectopat
Merhabalar. Okuduğum üniversitede geçme notu 50 ve sınıf ortalaması 23, benim ortalamam 62. harf notu ne düşer tahmini? İlk senem olduğu için kestiremiyorum.

Onu tahmin etmek bile zor hocam. Çan eğrisi sisteminde o dersin sınavına giren tüm öğrencilerin notlarının bilinmesi gerekir. Güzel bir harf notu almanız yüksek ihtimaldir.
Balıkesir Üniveristesi'nde 64 ortalamayla AA gelen dersim de olmuştu CB gelen dersim olmuştu.

Tahmince en az BA alırsın.
çok teşekkür ederim
Onu tahmin etmek bile zor hocam. Çan eğrisi sisteminde o dersin sınavına giren tüm öğrencilerin notlarının bilinmesi gerekir. Güzel bir harf notu almanız yüksek ihtimaldir.
Balıkesir Üniveristesi'nde 64 ortalamayla AA gelen dersim de olmuştu CB gelen dersim olmuştu.
teşekkür ederim yardımlarınız için iyi geceler
Sizin üniversitenizde geçme notu kaç hocam ?

Çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim yardımlarınız için iyi geceler.

Sizin üniversitenizde geçme notu kaç hocam?

2019 da mezun olduğumda final notu minimum 50 ortalama da 45 olmak zorundaydı. Çan eğrisi yüzünden 50 ile kalan arkadaşlarım da olmuştu. Sınıf ortalaması aşırı yüksek olmuştu bir derste.

2019 da mezun olduğumda final notu minimum 50 ortalama da 45 olmak zorundaydı. Çan eğrisi yüzünden 50 ile kalan arkadaşlarım da olmuştu. Sınıf ortalaması aşırı yüksek olmuştu bir derste.
peki hocam şimdi benim bir finalim kaldı diğer derslerim geçiyor fakat bu dersin ortalaması 35 benimde 60 almam gerekiyor ortalamada 50 olma şartı var okulda. Tam geçme notu ile geçip yani 50 ile geçince cc mi gelir gene çana girer mi (ortalaması 35 dersin) ?

Peki hocam şimdi benim bir finalim kaldı diğer derslerim geçiyor fakat bu dersin ortalaması 35 benim de 60 almam gerekiyor ortalamada 50 olma şartı var okulda. Tam geçme notu ile geçip yani 50 ile geçince CC mi gelir gene çana girer mi (ortalaması 35 dersin)?

Büyük olasılık CC ya da cb gelir.

Geri
Yukarı