Can sıkıntısını giderecek oyun tavsiyesi

Abi Warface P2W midir?
Sayılmaz. @BalikŞuşişi gayet iyi açıklamış. Türkiye sunucusu oyuncu az olduğu için kapandı. Oyun kapanmadan 1-2 ay önce oynadım. Cidden çok az kişi vardı. Eğer diğer sunucularda oyuncu bulabilirseniz çok zevkli oyun.
[/QUOTE]
Normalde Türkiye sunucusunun içinde 10-12 tane daha server vardı. Oyuncular azalınca 2'ye düştü bu. O zamanları bizzat gören birisiyim. Üzücüydü :(

Eğer 6 TL verebilme şansın varsa 1 aylık Xbox GamePass deneyebilirsin. İçerisinde bir sürü oyun var. Yaşını bilmiyorum ama istersen Roblox'a da bakabilirsin. Ben şahsen oynamadım ama sevilen bir oyun, belki hoşuna gider.
Sayılmaz. @BalikŞuşişi gayet iyi açıklamış. Türkiye sunucusu oyuncu az olduğu için kapandı. Oyun kapanmadan 1-2 ay önce oynadım. Cidden çok az kişi vardı. Eğer diğer sunucularda oyuncu bulabilirseniz çok zevkli oyun.
Normalde Türkiye sunucusunun içinde 10-12 tane daha server vardı. Oyuncular azalınca 2'ye düştü bu. O zamanları bizzat gören birisiyim. Üzücüydü :(
[/QUOTE]
O zaman beraber oynamış olma ihtimalimiz çok yüksek:D Resmen oyun modu değiştirmek için diğer insanlarla anlaşıyorduk:D

Yok oynayabilirsiniz Paladins. Aiminiz varsa mükemmel bir oyundur. Alışması zor sürebilir. Warface Türkiye sunucusu varken E-spor turnuvalarından birine katılmış biriyim. Warface P2W ancak düşündüğünüz gibi P2W değil. Normalde oyun parası ile alabileceğiniz silahları "kredi" adı verilen gerçek para ile satın alınan birimle daha hızlı alabilirsiniz. Ancak oyun parası ile alınan muhteşem silahlar da var. Warface ve Paladins oynayabilirsiniz. Gayet güzel oyunlardır.
Abi en yakın zamanda Paladins ve Warface indiriyorum o zaman, hayırlı akşamlar, iyi forumlar.

Geri
Yukarı