Can you run it sitesine göre i3 12100F işlemci i3 3770'e nazaran düşük çıkıyor

Hexx500

Picopat
Daha fazla  
RAM
32GB
Merhaba. Can you run it sitesinde kaç kere silip geri yüklememe rağmen i3 12100F i3 3770'e yeniliyor. Ve i3 8th gene de böyle ekran kartım RX550'de saçma sapan şekilde yeniliyor. Half-Life recommended de olmuyor diyor? Bunu nasıl düzelteceğim bazen böyle oluyor tek bir oyunda değil başka oyunları araştırdığımda da bazen oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i7 4790K i7 3770'in abisi sayılabilecek bir model, 12100F cok daha guclu gordugun gibi. O tür sitelere güvenmeyin, elinizdeki cok daha yeni ve daha güclü bir islemci.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i7 4790K i7 3770'in abisi sayılabilecek bir model, 12100F cok daha guclu gordugun gibi. O tür sitelere güvenmeyin, elinizdeki cok daha yeni ve daha güclü bir islemci.
Teşekkürler

Niye programa gore kiyasliyorsunuz? 12100F i7 7700K'den daha guclu bir islemci.
PCler hakkında çok bilgim yok o yüzden direk Can you run it sitesinden bakıyorum

Teşekkürler

PCler hakkında çok bilgim yok o yüzden direk Can you run it sitesinden bakıyorum
Hocam önemli olan işlemcinin neslidir. Tabii i3 i5 i7 ibareleri de önemlidir fakat i3 13100f, i7 5. nesilden tabii ki daha iyidir.

Teşekkürler

Kesinlikle bakma. Bir sürü oyunu can you run it yüzünden yıllarca indirmedim. En son sıkıldığım bir gün, indirip denicem en kötü silerim dedim gta5 i çatır çatır oynattı hem de orta ayarlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı