Çanakkale'de TürkNet

respuNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Çanakkale esenler mahallesinde oturan biriyim, TürkNet'e geçmek istiyorum. Buralarda oturup TürkNet kullanan birisi var mıdır? Memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çanakkale'de oturmuyorum ama 6 aylık tecrübemi söyleyeyim.
Kayseri'de oturuyorum ve en bilindik semtindeyim merkez tam göbekteyim.
Fakat altyapı sadece VDSL var TürkNet için.
35Mbps internetimi 2-2 buçuk ay sıkıntısız kullandım.
Ondan sonraki ay 3 haftada bir destek kaydı açmaya başladım 1 Ay'ı 4 hafta olarak baz alırsak 4 Hafta'nın 3'ü 35Mbps 1 haftası 24 falan kullanıyordum düşüyordu hız.
Sonraki aylarda iyice kötüleşmeye başladı 2 hafta hızlı 2 hafta kötü idi internet.
Şu an hala kullanıyorum berbat ötesi, 1 aydır Full yavaş kullanıyorum interneti 20 25 tane destek kaydı açtım şu an.
Şimdi hız testim 24 çıkıyor 11Mbps eksik kullanıyorum ve destek kaydındaki (as*lak) arkadaşlar gayet normal dedikçe benim sinir iyice taştı.
20 dakika önce Kablonet'e geçtim 100Mbps (sadece akşam 19:00 ve 00:00 arası internet 25Mbps düşecek) akıllı paketine geçtim 5 iş günü içinde gelip takacaklar.
Kablonet hakkında olumsuz yorum duymadım.
Kullanan arkadaşlarım var ben (internete kimse bağlı olmadığı halde) 70 pingle 65 pingle oynarken Kablonet kullanan 50 45 pingle oynuyor :D Kablonet'ten sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum.
Kablo TV modem internet her şey dahil 105TL 12 ay taahhüt 24 ay taahhüt olunca 95TL.

Çanakkale'de oturmuyorum ama 6 aylık tecrübemi söyleyeyim.
Kayseri'de oturuyorum ve en bilindik semtindeyim merkez tam göbekteyim.
Fakat altyapı sadece VDSL var TürkNet için.
35Mbps internetimi 2-2 buçuk ay sıkıntısız kullandım.
Ondan sonraki ay 3 haftada bir destek kaydı açmaya başladım 1 Ay'ı 4 hafta olarak baz alırsak 4 Hafta'nın 3'ü 35Mbps 1 haftası 24 falan kullanıyordum düşüyordu hız.
Sonraki aylarda iyice kötüleşmeye başladı 2 hafta hızlı 2 hafta kötü idi internet.
Şu an hala kullanıyorum berbat ötesi, 1 aydır Full yavaş kullanıyorum interneti 20 25 tane destek kaydı açtım şu an.
Şimdi hız testim 24 çıkıyor 11Mbps eksik kullanıyorum ve destek kaydındaki (as*lak) arkadaşlar gayet normal dedikçe benim sinir iyice taştı.
20 dakika önce Kablonet'e geçtim 100Mbps (sadece akşam 19:00 ve 00:00 arası internet 25Mbps düşecek) akıllı paketine geçtim 5 iş günü içinde gelip takacaklar.
Kablonet hakkında olumsuz yorum duymadım.
Kullanan arkadaşlarım var ben (internete kimse bağlı olmadığı halde) 70 pingle 65 pingle oynarken Kablonet kullanan 50 45 pingle oynuyor :D Kablonet'ten sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum.
Kablo TV modem internet her şey dahil 105TL 12 ay taahhüt 24 ay taahhüt olunca 95TL.
Maalesef Çanakkale'de Kablonet yok, TTnet kullanıyordum taahhütüm bitti ve 61TL olan faturam 126TL'ye yükseldi. Ben de artık Türknet'e geçme zamanımın geldiğini düşünüyorum çünkü arkadaşlarımdan hiç sıkıntı yaşayan olmadı. Türknet'e çoktan başvurumu attım umarım yanlış bir seçim yapmamışımdır. Üniversite öğrencisiyim umarım internetimin uzun süre olmama durumu olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı