Canavar kesmeli oyun önerisi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sadece günde birkaç saat girip yaratık keseceğim, oynanışı tatmin edici bir oyun arıyorum. İtem düşürmek karakter geliştirmek ama bunları grind ile yapmak istiyorum. Detaylara kafa yormadan aksine müzik eşliğinde rahatlayarak farm yapmak istiyorum. Sanırım çok şey istiyorum ama var mıdır böyle bir oyun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günde birkaç saatlik grind oyun arıyorsan, Diablo Immortal iyi bir seçenek olabilir. Otomatik oynama özelliği sayesinde, müzik eşliğinde rahatça farm yapabilirsin.

Sadece günde birkaç saat girip yaratık keseceğim, oynanışı tatmin edici bir oyun arıyorum. İtem düşürmek karakter geliştirmek ama bunları grind ile yapmak istiyorum. Detaylara kafa yormadan aksine müzik eşliğinde rahatlayarak farm yapmak istiyorum. Sanırım çok şey istiyorum ama var mıdır böyle bir oyun?
Aynısı Elden Ringde yapıyorum, deli derlerse şaşırmam ama çok keyifli, dene bence.

Günde birkaç saatlik grind oyun arıyorsan, Diablo ımmortal iyi bir seçenek olabilir. Otomatik oynama özelliği sayesinde, müzik eşliğinde rahatça farm yapabilirsin.

Zaman konusunda sıkıntım yok ya, eğer oyuna sararsam 4 5 saate kadar vakit ayırabilirim, ama detaylara oynanışa falan kafa yormak istemiyorum. Saf oynanış Full grind ve karşılığında daha çok grind.

Aynısı elden ringde yapıyorum, deli derlerse şaşırmam ama çok keyifli, dene bence.

Zor oyunlardan hoşlanmıyorum bu yüzden hiçbir souls oyunu oynamadım.

Zaman konusunda sıkıntım yok ya, eğer oyuna sararsam 4 5 saate kadar vakit ayırabilirim, ama detaylara oynanışa falan kafa yormak istemiyorum. Saf oynanış Full grind ve karşılığında daha çok grind.

Zor oyunlardan hoşlanmıyorum bu yüzden hiçbir souls oyunu oynamadım.

DMC 5 öneririm, zorluk olarak zorlamaz ve komboları zevklidir.

Ah be hocam, elimde Doom Eternal var ama MMO tarzı değil maalesef. Belki challenge modlarında isteğinize göre bişeyler bulabilirsiniz, araştırmak lazım.

Geri
Yukarı