Canlı ders için 100-150 TL mikrofon önerisi

yigidyum

Kilopat
Makaleler
1
Dostlar merhaba. Ben bu işten çok anlamıyorum, canlı ders için mikrofon almam gerekiyor. 100-150 liraya çıkabilirim, biraz daha geçebilir. Şimdiden teşekkürler!

150 TL'ye kaliteli bir kulak içi kulaklık önerelim onun mikrofonu işinizi görür bence.

Elinizde kaliteli bir mikrofonlu kulaklık var ise ekstra masraf yapmadan ekolayzer (equalizer) ile gerekli ayarları yaparak net ses sağlayabilirsiniz ama burada esas faktörün internet hızının olacağını unutmamak gerekir. (Ben 3 kulaklık ile toplantılara katılıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.)
Not: 3 kulaklık; telefon kulaklığı, kablosuz kulaklık ve baş üstü kulaklık mikrofonları. (Konuma göre değiştirmem gerekebiliyor onun için ek olarak belirttim)

Söylemeyi unutmuşum, çift jak olması gerekiyor kulaklık takabilmem için. O yüzden sadece mikrofon almak istiyorum. Önerileriniz için teşekkürler :) Sade mikrofon daha çok işim görür, o şekilde önerirseniz daha makul olur.

Kaliteli mikrofonlu kulak içi düşünürsen bu var.

Düşünmezsen;

Söylemeyi unutmuşum, çift jak olması gerekiyor kulaklık takabilmem için. O yüzden sadece mikrofon almak istiyorum. Önerileriniz için teşekkürler :) Sade mikrofon daha çok işim görür, o şekilde önerirseniz daha makul olur.

Yukarıda bir arkadaş önermiş sizin isteğinize göre fakat şöyle bir alternatif daha yapabilirim kulaklık ayırıcılar var makul fiyatlara çift jak olmasını sağlıyorlar.

Bu mikrofon en iyi tercih olur.

Bu daha da profesyonel.

Yeni konular

Geri
Yukarı