Canlı ders için troll nick önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lokyrius
Bu yorumunuz büyük ihtimalle silinecek ya da moderatör tarafından düzenlenecek, alıntılamıyorum bile. Siz de kendinizi belli ettiniz.

@Lokyrius
Bu yorumunuz büyük ihtimalle silinecek ya da moderatör tarafından düzenlenecek, alıntılamıyorum bile. Siz de kendinizi belli ettiniz.

Arkadaşın sorusunu cevaplamayacaksan niye gereksiz yere chat'i kirletiyorsun. O kişinin kendine yapacağı saygısızlıktır. Bırak dilediği gibi yapsın sana ne oluyor?

Tavsiyem böyle bir şey yapmamanız ancak illaki yapmak istiyorsanız yapabiliyorsanız gerçek adınızdan ufak değişiklikler yapmanız. Kendimden örnek verecek olursam derslere hayrettin yerine gayrettin yazarak giriyorum. Şu ana kadar oldukça başarılı gidiyor özellikle hocaların yoklama alırken ki tepkisi görülmeye değer. Hocalar neden böyle bir şey yaptığımı sorarsa diye bahanem de hazır bekliyor.

Ben şunları yapıyorum;
hekçi abi
(ismimin ingilizce alfabesiyle yazılmış ama türkçe okunabilen şekli. İsmim Çınar; Chehnary)
Mahmut Tuncer
Ben (isim) değilim.
Kızgın atmayın şuna birisi soru sormuş ben de cevapladım. Technopat'a IQ sınırı gelsin.
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama şuan konu hortlatıyorsunuz. Lütfen mesaj yazarken konunun açılma tarihine bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı