Canlı ders yoklaması e-Okul'a geçer mi?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Hocamız dün akşam canlı ders koymamış dersimiz ilk iki saatti canlı ders olmadan önce koymuş. Bende gece 1'e kadar baktım. Dersi görmeyince hoca yapmaz sanıp o saatte uyuyup 3 ve 4. saate katıldım. Hoca yoklamayı sınıf defterine almış. Bu canlı ders yoklaması e-okula geçer mi? (sınıfımız karantinada olduğu için canlı ders yapıyoruz.)

İşlenebilir sonuçta derste olmanız gerekiyor.
Hocam tüm hocalar canlı dersi önceki gün akşamı koyuyor. Bahsettiğim hoca koymamış. Sabah ilk saatten önce koymuş. Yani bende mantıken yapmaz diye düşündüm.. Sonuçta okulda oluyorlar uğraşmazlar veya bugün akşam yaparlar diye düşündüm.

Hocamız dün akşam canlı ders koymamış dersimiz ilk iki saatti canlı ders olmadan önce koymuş. Bende gece 1'e kadar baktım. Dersi görmeyince hoca yapmaz sanıp o saatte uyuyup 3 ve 4. saate katıldım. Hoca yoklamayı sınıf defterine almış. Bu canlı ders yoklaması e-okula geçer mi? (sınıfımız karantinada olduğu için canlı ders yapıyoruz.)
Benim sınıfım da karantinada ve canlı derslere sınıftan sadece 2-3 kişi bağlanıyor. Ben de dahil kimse yok, yazılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı