Canlı derslere sınıflara katılmak zorunlu mu?

Üniversite için konuşuyorum Üniversite'den üniversiteye dersten derse değişiklilik gösterir.

Zorunlu değil ama öğretmenler katılımına göre performans, derslere katılım notu veriyor. Kardeşimden biliyorum.
Yani kısacası katıl Sınavdan düşük alsan bile bu sene seni performans, derslere katılım kurtaracak. Kardeşim Fizik'den 76 almıştı. Ortalaması performansı sayesinde 85 oldu :)

Zorunlu değil ama öğretmenler katılımına göre performans, derslere katılım notu veriyor. Kardeşimden biliyorum.
Yani kısacası katıl sınavdan düşük alsan bile bu sene seni performans, derslere katılım kurtaracak. Kardeşim Fizik'den 76 almıştı. Ortalaması performansı sayesinde 85 oldu :)

Ee bu çok adaletsiz :D? Yani giremeyen, interneti olmayan insanlar var, çalışanlar var, bunlara düşük sözlü mü verilecek yani? Ayrıca madem her okulda canlı dersler var peki neden televizyonda "EBA TV" diye kanal var?

Yani kısacası katıl Sınavdan düşük alsan bile bu sene seni performans, derslere katılım kurtaracak. Kardeşim Fizik'den 76 almıştı. Ortalaması performansı sayesinde 85 oldu :)
Geçen dönem için öyle bir şey yok yani katılmadı diye kimse düşük sözlü veremez ama bu dönem için öyle değil. Derslere girin.

Geri
Yukarı