Canlı Yayın Recep'e Sor!

Kaçta yattın? Yayın saat 7 gibi başladı...
Uyku düzenim biraz değişik şu sıralar abi, 6 da yatmıştım dün, sabah 4de ayaktaydım, garip bir durum :D Yine de izledim ilk 'benim için canlı olmayan' canlı yayını, ardından ekran kartını güncelliyeyim dedim ve her şey b.ka sardı, dedim hazır bozulmuşken ve driverlarla uğraşmak yerine w8'e geçeyim zamanında almıştım 29 liralık indirimdeyken geçtim ama hâlâ durumlar karışık. Switchable graphics teknolojisini bulan kişinin kulağını çınlattım diyebilirim :p

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bilerek habersiz yaptı ki ansızın canlı yayında kaç kişinin takip ettiğini gördü. Haber verseydi her türlü dün o saatte binlerce kişi olurdu. Habersiz yaptığı halde bile yine binlerce kişi vardı. :D Yalnız şöyle bir baktım da Recep'e Sor 8 olmuş . Yaşlandın abi dedim, cevap vermedi. :D

Bende konu üste çıkınca şimdi canlı yayın yapıyor sandım büyük bir hevesli girdim konuya Aha! Recep abii derken.. Hevesim kursağımda kaldı :p

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı