Canlı yayın ve video izlerken ekran ve oynatıcı hatası

Quarin

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda özellikle canlı yayın izlerken ekran bir anda git gel yapıyor ve oynatıcı çöküyor. Yayın/video kalitesini de düşürüyor. "Twitch" uygulaması üzerinde eklediğim hatayı veriyor, "YouTube" gibi yerlerde ise hata vermeden sadece video kalitesini çok düşürüyor. Hatanın benim ekranımda olduğunu düşündüğümden konuyu buraya açtım ama aslında tam kaynağını bilmiyorum, bu yüzden yanlış yere konu açtıysam kusura bakmayın.

Screenshot 2024-04-22 142512.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek fikrim yok. Monitörlerle de alakalı yer değil.
Şu konuda modemi kapatıp açınca düzeltmiş arkadaş.
Bir deneyin isterseniz.

Pek fikrim yok. Monitörlerle de alakalı yer değil.
Şu konuda modemi kapatıp açınca düzeltmiş arkadaş.
Bir deneyin isterseniz.

Çok kez denedim internetle alakalı değil. Ekranla alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü aynı marka laptopa sahip arkadaşımda da oluyor.

Hocam kulaklığınız da bir sorun yok değil mi? Yıllar önce temassızlık olan kulaklığım da bu tarz hatalarla çok karşılaşıyordum. Ses ile alakalı herhangi bir cihazınız varsa çıkartıp tek tek deneyin.

Çok kez denedim internetle alakalı değil. Ekranla alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü aynı marka laptopa sahip arkadaşımda da oluyor.

Monitör ya da panel canlı yayın görüntüsüne hata verdiremez. Çok mantıksız geliyor.
Sistemenize farklı bir monitör bağlayıp durumu kontrol ettiniz mi?

Hocam kulaklığınız da bir sorun yok değil mi? Yıllar önce temassızlık olan kulaklığım da bu tarz hatalarla çok karşılaşıyordum. Ses ile alakalı herhangi bir cihazınız varsa çıkartıp tek tek deneyin.

Hayır yok kulaklık takılı değilken de aynı sorunu yaşıyorum.

Monitör ya da panel canlı yayın görüntüsüne hata verdiremez. Çok mantıksız geliyor.
Sistemenize farklı bir monitör bağlayıp durumu kontrol ettiniz mi?

Direk ekran git gel yapıyor, o sebepten ötürü yayın bozuluyor olabilir. Başka monitörüm yok deneyemem.

Geri
Yukarı