Canon E474 yazıcı tarama yapmıyor

Onrcnctnn

Decapat
Daha fazla  
Geçtiğimiz günlerde aldığım WiFi destekli yazıcım, Canon E474 bilgisayarım üzerinden dosya veya fotoğraf taramıyor.
WiFi üzerinden bir sıkıntı yok. Telefonumdan taratabiliyorum. Yazıcımda da bir sıkıntı yok, teknık servise gönderdim geldi gene aynı sorun. Hatta değişim bile yaptık. Aygıtlar ve yazıcılar bölümünde şu şekilde işaret var.

Ekran Alıntısı.PNG

İşleminiz hallolmadıysa bunların ayarlar kısmında proxy seçeneği var onu seçerek yeni yazıcı ekleyin yüksek ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır

İşleminiz hallolmadıysa bunların ayarlar kısmında proxy seçeneği var onu seçerek yeni yazıcı ekleyin yüksek ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır

Biraz detaya girebilir misiniz ?
Nereden ne yapacağım?
Önüme ekran çıkıyor.
Yazıcı açık.
Kablo Bağlı.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Çalıştığım yerdeki lexmark lar ayarlar menüsünden proxy kısmından direk bi çıktı alıyorsun,daha sonra yazıcı aygıt kıskına gelip yazıcı ekle diyorsun işlemlerini ıp ile bağlantı,yani kablosuz bağlantı olması lazım özeli seçeceksin bilgileri yazınca bizde oluyor ama şahıs canon daha önce kullanmadığımdan buna bir yorum yapamıyorum..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı