Canon eos 4000d harici mikrofon takılabilir mi?

nedenkiabi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Canon'un EOS 4000D modelini satın aldım ancak pek iyi araştırma yapmadığım için bu makinede harici mikrofon desteği olmadığını farkettim. İnternet üzerinde araştırdığımda çoğu modellerde mik girişi olmadığı için Type mini - 8 girişini mik girişine dönüştüren bir kablo var. Sorum şu bu dönüştürücü kabloyu kullanıp 4000d modeli üzerinde harici rode mikrofon takabilme şansım var mıdır?
Malum video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba Canon'un eos 4000D modelini satın aldım ancak pek iyi araştırma yapmadığım için bu makinede harici mikrofon desteği olmadığını fark ettim. İnternet üzerinde araştırdığımda çoğu modellerde mik girişi olmadığı için type mini - 8 girişini mik girişine dönüştüren bir kablo var. Sorum şu bu dönüştürücü kabloyu kullanıp 4000D modeli üzerinde harici Rode mikrofon takabilme şansım var mıdır?
Malum video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba senin yasadigin sorunun aynisini şu an yasiyorum acaba nasıl bir cozum buldunuz ya da buldunuz mu? Bende kamerayi aldikdan sonra fark ettimki Mic girisi yok acaba ne yaptiniz?

Geri
Yukarı