Canon eos 5D MK4 fotoğrafları görünmüyor

Böylesi durumlar genelde lens içerisindeki bir sorundan kaynaklanıyor. Lensinizi değiştirmelisiniz veya ayvansaray'daki canon servisine götürmelisiniz. bunu ancak onlar çözeceklerdir.

Böylesi durumlar genelde lens içerisindeki bir sorundan kaynaklanıyor. Lensinizi değiştirmelisiniz veya ayvansaray'daki canon servisine götürmelisiniz. bunu ancak onlar çözeceklerdir.
Ben telefondan göremiyordum fotoğrafları. Sorun çözüldü. Uygulamayı sildim ve tekrar yükledim kamerayı tekrar eşleştirdim ve sorun çözüldü.
@klousman size şöyle bir sorum olacak bir arkadaşım var kamera alacak eos 250d ile eos 800d arasında kalmış ben dedim ki 250d al sizce ne yapmalı?

@klousman hiç öyle bir durum duymadım.

@FOSLU SISTIK 800DD daha iyi bir makinedir. 250D ise daha yeni ve 4K çekim yapabiliyor. Hangisi uygunsa onu alsın.
5000 TL civarı bir bütçesi var ama 800D kalmamış piyasada 850D çıkınca. Bildiğiniz başka model var mıdır? Sizinde MK3 var sanırım?

77D kullanıyorum ben, bir süre de 5D MK3 kullandım Timelapse için.

850D'ye çıkarsa biraz fazla olur. 250D alıp ilerde lens alabilir. Eğer sıfırdan başlayacaksa 250D alması iyi olur. Zaten bir temeli varsa 2. el de bakabilir. Lakin 2. el piyasası da karman çorman durumda...
Tam kurmak istediğim cümleyi kurdunuz. Samyang lensten memnun musunuz?

Geri
Yukarı