Canon - EOS 600D nasıl?

keremyalçın

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bahsi geçen makina ve lens seti, bu işe yeni başlayanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim, merak ettiğiniz buysa ve siteye güveniyorsanız ki Canon Europa garantili olması lazım güven için, rahatlıkla alın derim.

Lakin belirtmekte fayda olan bazı hususlarda sizi uyarmak isterim ki bunlardan başlıcaları; lensler yahut kamera olsun aldıktan sonra sizin ilgi ve alaka seviyenize göre bir yıl içinde yetmemeye başlıyor ve f değeri daha düşük motor hızı yüksek lenslere ve iso aralığı, shutter hızı daha yüksek bodylere yönelmeye başlıyorsunuz. 60d, 6d, paranız varsa Mark 3 bunlardan birkaçı.

"Fotoğrafçılığa yeni başlayacağım ve iyi bir fotoğraf makinem olsun istiyorum." diyen biri için bütçenin büyük bölümünün kameraya yatırılması hem şimdisi hem de ilerisi için önem arz ediyor ki ben böyle yaptım ve bu işe 60D alarak başladım, çok da mutluyum. Kamerayı değiştirme ihtiyacım nispeten yok. Zira kamerayı aldıktan sonra lense yatırım yapacaksınız ki bu noktada kullanım amacı çok önemli, bu amaca yönelik yatırım; hem tasarruf hem de başarı getirir.

İyi forumlar.

Şöyle söyleyeyim. Murat gamsızın 60d ile video çekmesine rağmen yedekte tuttuğu bir diğer makinedir 600d. Video işiyle filan uğraşıyor ve memnun. Teknoseyir gibi bir sitede var ise bu kamera. Demek'ki yeterli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı