Canon G3411 yazıcı çok geç çıktı veriyor

kilincensar

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Rtx 4060 Tİ
Elimde Canon G3411 tonerli yazıcı var çok geç çıkarmaya başlıyor. Bir kağıdı 1 dk sürdüğü oluyor. Sizce sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Canon G3411 tonerli yazıcı var çok geç çıkarmaya başlıyor. Bir kağıdı 1 dk sürdüğü oluyor. Sizce sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Muhtemelen toner geç ısınıyordur veya laserle ilgili bir sıkıntı vardır tamire vermeni öneririm.

Muhtemelen toner geç ısınıyordur veya laserle ilgili bir sıkıntı vardır tamire vermeni öneririm.
dostum 10 adet çıktıktan sonra kapadıgını açtıktan sonra ısındıgını görebiliyorum cok ısınıyor hatta sorun ne olabilir buradaki tamirciler cok dolandırıcı ısınjın ustunde bile durmuyolar

dostum 10 adet çıktıktan sonra kapadıgını açtıktan sonra ısındıgını görebiliyorum cok ısınıyor hatta sorun ne olabilir buradaki tamirciler cok dolandırıcı ısınjın ustunde bile durmuyolar
Ben yazıcımla hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım garip 🫠

G3411 tonerli değil tanklı mürekkepli yazıcıdır ve ısıyla falan işi olmaz püskürterek yazdırır. İlk sayfadan itibaren yapmaya başladıysa baskı kafalarına giden kabloda sıkıntı vardır. 10-20 çıktıdan sonra yavaşlamaya başlıyorsa normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı