Canon Pixma E404 kartuş görmüyor

SchindlerMseries

Hectopat
Daha fazla  
Siyah ve renkli kartuşu bittiği için orijinal renkli kartuş aldım. Renkli kartuş önce geldi bende takıp denyeyim dedim. Alarm ışığı 4 sarı yanıyor ve bilgisayarda 2 kartuş boş gözüküyor. Renkli olan dolu ve doğru takılı. 1687 hata kodu alıyorum.

Dosya Ekleri

• yazıcı.png
    yazıcı.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Eski renkli kartuşunuzu takınca aynı hatayı almıyorsanız sıfır aldığınız kartuş arızalıdır. Eski kartuşla aynı hatayı alırsanız kartuşlara muhtemelen mürekkep bulaşmıştır. Resimdeki bölümü ıslak mendille silebilirsiniz. Düzelmez ise kurşun kalen silgisi ile çok bastırmadan silip deneyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 123.jpg
    123.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 19
Eski renkli kartuşunuzu takınca aynı hatayı almıyorsanız sıfır aldığınız kartuş arızalıdır. Eski kartuşla aynı hatayı alırsanız kartuşlara muhtemelen mürekkep bulaşmıştır. Resimdeki bölümü ıslak mendille silebilirsiniz. Düzelmez ise kurşun kalen silgisi ile çok bastırmadan silip deneyebilirsiniz.
tamamdır hocam şimdi deniyeceğim

maalesef hocam denedim ama yine 4 sarı alarm ışığı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı