Canon vs Epson

Brenoo

Hectopat
Yer
Ankara/Etimesgut
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Epson dedim, kaliteli marka lakin fark ettim ki Wi-Fi özelliği yok. Uzaktan bağlanmak istiyorsanız, kablo kullanamam derseniz Canon daha iyi bir alternatif olacaktır.
Ancak Wi-Fi'a ihtiyacım yok, kablo ile kullanırım zaten sadece bilgisayar üzerinden kullanacağım derseniz kesinlikle Epson. Tonerli yazıcılar kaliteli oluyor.

Tanklı bir yazıcı alın bütçenize uyun olan.

Markalara aldanmayın. Epson üzerine size yaşadığım bir durumu aktarsam güveniniz kalmaz o markaya ülkemizdeki destek yüzünden.

HP, Canon, Epson gibi markaların tanklı yazıcıları işinizi görecektir. En az 4 renk tank desteği veren bir model seçmeniz çok daha iyi olacaktır.

İkisini de kullandım. Nerdeyse her gün çıktı almak gerekiyor. Diyelim bir ay hiç çıktı almadın. Bu sefer başlıyor çizikli çıkmaya soluk renkli çıkmaya. Keşke otomatik emir verebilsek, her gün ikindi ezanına müteakip kendi kendine çıktı alsa.
İkisini de kullandım. Nerdeyse her gün çıktı almak gerekiyor. Diyelim bir ay hiç çıktı almadın. Bu sefer başlıyor çizikli çıkmaya soluk renkli çıkmaya. Keşke otomatik emir verebilsek, her gün ikindi ezanına müteakip kendi kendine çıktı alsa.

Geri
Yukarı