Canva'dan tasarım yaparak para kazanılabilir mi?

Emirz250

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Hem okul harçlığı hem de daha iyi ekipmanlara sahip olmak için logo veya farklı şeyler yapıp para kazanmak istiyorum. Canva Pro'ya sahibim. Şu anlık kötü de olsa bir şeyler yaptım. Aslında daha güzel şeyler de yapabiliyorum ama şu an elimden bu geldi. Okul takımları için logolar da tasarlayabilirim. Örnekleri koyuyorum, sizce başarabilir miyim? (Görseller kötü olabilir daha yeni yeni başladım :) )

HAYDİ SANDIĞA.png
döner spor (3).png
oyun.png

Fiverr ya da Bionluk gibi sitelerden freelancer olarak çalışabilirsiniz. Portfolyonuza yaptıklarınızı koyarsınız, geri dönüş olur elbet.

Kendini geliştirirsen tabii ki kazanabilirsin zaten ama canva ile olup bitecek iş değil.

Evet bir de bu var. Canva çok profesyonel değil, ama her malın da bir alıcı vardır. Şansınızı deneyebilirsiniz.

Fiverr ya da Bionluk gibi sitelerden freelancer olarak çalışabilirsiniz. Portfolyonuza yaptıklarınızı koyarsınız, geri dönüş olur elbet.

Evet bir de bu var. Canva çok profesyonel değil, ama her malın da bir alıcı vardır. Şansınızı deneyebilirsiniz.

Kendini geliştirirsen tabii ki kazanabilirsin zaten ama canva ile olup bitecek iş değil.

Tavsiyeleriniz için teşekkürederim :)

Merhaba. Hem okul harçlığı hem de daha iyi ekipmanlara sahip olmak için logo veya farklı şeyler yapıp para kazanmak istiyorum. Canva Pro'ya sahibim. Şu anlık kötü de olsa bir şeyler yaptım. Aslında daha güzel şeyler de yapabiliyorum ama şu an elimden bu geldi. Okul takımları için logolar da tasarlayabilirim. Örnekleri koyuyorum, sizce başarabilir miyim? (görseller kötü olabilir daha yeni yeni başladım :) )

Eki Görüntüle 2159422Eki Görüntüle 2159423Eki Görüntüle 2159425

Arkadaşların dediğine fazla katılmıyorum özellikle canva bilen kişileri bile işe alan ajanslar mevcut.

Arkadaşların dediğine fazla katılmıyorum özellikle canva bilen kişileri bile işe alan ajanslar mevcut.

Kim işe alıyor canva bileni güldürme beni dostum. Profesyonel tasarımcılık okuyanlar iş bulamıyor sen canva bilenleri işe alan ajanslar var diyorsun.

Kim işe alıyor canva bileni güldürme beni dostum. Profesyonel tasarımcılık okuyanlar iş bulamıyor sen canva bilenleri işe alan ajanslar var diyorsun.
Redditte bir hikaye okumustum yabancı bir kadın yazmıştı. Sadece canva bilmesine rağmen grafik tasarim icin bir firmaya basvurmus ve ise girmişti. Birkac kere yaptığı tasarımları firma cok begense de birgün canli olarak yapisini göstermesini istemişlerdi. Kadin da bir haftada Photoshop ogrenmek zorunda kalmıştı. Aklima o geldi şimdi.

Bak sana şöyle söyleyeyim, 40'ına yaklaşmış birisi olarak yazıyorum bunları. Ben hobi amaçlı tasarımlar yapıyordum, bionluk gibi sitelerden de ufak ufak iş alıyordum. Sonra Alman bir firma ile yolum kesişti (yine bionluk üzerinden) ve tasarımlarımdan dolayı euro olarak maaş almaya başladım. Hobi olarak başladığım şeyde şu anda aylık ortalama 500€ civarında para kazanıyorum günde 1-2 saat emek harcayarak. Canva harici başka bir uygulama kullanmıyorum, kendilerine de işe girerken bunu söyledim, kabul ettiler. Yeter ki sen tasarım konusunda kendini geliştir, sonra ufak ufak kazanırsın, belki düzenli bir gelir de elde edebilirsin.

Çok denk geldim bu güne kadar siz görmediyseniz bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı