Çapa Fen Lisesi iyi okul mudur

Lise gayet iyi hocam fen lisesinde okumayı da pek istemiyordum çok zorlar diyorlardı.

Hocam konuyu hortaltıyormuş gibi olmasın ama, bende bu sene sınava gireceğim ve Cağaloğlu Anadolu iyi diyorlar, ayrıca bildiğim kadarıyla eğitim dili Almanca. İlk sorum verdikleri Almanca A1/A2 yani giriş seviyesi mi, yoksa IEL gibi C1'e kadar yükseltebiliyorlar mı? İkinci sorum ise hocalar iyi mi, yoksa öğretmek pek umurlarında değil mi?

Hocam konuyu hortaltıyormuş gibi olmasın ama, bende bu sene sınava gireceğim ve Cağaloğlu Anadolu iyi diyorlar, ayrıca bildiğim kadarıyla eğitim dili Almanca. İlk sorum verdikleri Almanca A1/A2 yani giriş seviyesi mi, yoksa IEL gibi C1'e kadar yükseltebiliyorlar mı? İkinci sorum ise hocalar iyi mi, yoksa öğretmek pek umurlarında değil mi?

Umarım sınavın iyi geçmiştir, Cağaloğlu Lisesine girdiğim için gayet mutluyum açıkçası, herhangi bir fen lisesindeki ağır çalışma ortamı yok burada gayet sosyal bir okul ayrıca biz şu an hazırlık sınıfıyız ve A2-B1 seviyesine geldik Almanca eğitimi bu sene için güzeldi ileride C1'e kadar çıkıyor diyorlar ama daha deneyimlemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Bazı hocalar çok iyi mesela bizim sınıfa düşen öğretmenler gayet üst kalite öğretmenlerdi özellikle Almancacılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı