CapCut PC kaydedilen video nereye gidiyor?

Ben de capcut render aldım ama video bi türlü bulamadım. Sonra capcut kapattım ayarlardan masaüstü bi klasör seçtim. Bu kez hiç bulamadım. Şöyle bir yol izledim. Proje haline capcut içinde yeniden girdim dosyaya ve capcut açıldığında export bastım. Son açılan pencerede yine export edilecek konum seçiliyor orada değiştirmek için simgeye bastım ve çıkan adres ilk videonun render alındığı adres. Bu adresi adres çubuğundan kopyaladım boş klasörde adres çubuğuna yapıştırıp bu konuma gitmiş oldum. Normalde kullunacılar>Asus>appdata yolunu izleyemiyorsun appdata klasörü gizli. Bu yüzden adres satırına girerek girmen lazım.

Ben de CapCut render aldım ama video bir türlü bulamadım. Sonra CapCut kapattım ayarlardan masaüstü bir klasör seçtim. Bu kez hiç bulamadım. Şöyle bir yol izledim. Proje haline CapCut içinde yeniden girdim dosyaya ve CapCut açıldığında export bastım. Son açılan pencerede yine export edilecek konum seçiliyor orada değiştirmek için simgeye bastım ve çıkan adres ilk videonun render alındığı adres. Bu adresi adres çubuğundan kopyaladım boş klasörde adres çubuğuna yapıştırıp bu konuma gitmiş oldum. Normalde kullunacılar>asus>appdata yolunu izleyemiyorsun appdata klasörü gizli. Bu yüzden adres satırına girerek girmen lazım.

Hiçbir şey anlamadım sanırım uykulu olduğum için .

Hiçbir şey anlamadım sanırım uykulu olduğum için .
İlk aldığın render proje olarak kaydoluyor tekrar o projeye gir export de. Son açılan pencerede kayıt klasörü seçme s var oradan gir. Girdiğim klasörde adres satırı kopyala. Onunla tekrar boş bi klasörde adres satırına yapıştır orada bulursun

İlk aldığın render proje olarak kaydoluyor tekrar o projeye gir export de. Son açılan pencerede kayıt klasörü seçme s var oradan gir. Girdiğim klasörde adres satırı kopyala. Onunla tekrar boş bir klasörde adres satırına yapıştır orada bulursun.

Artık CapCut kullanmıyorum 30 TL'ye 1 yıllık After Effects aldım.

Anlamaman çok doğal çünkü arkadaş "gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğinden habersiz galiba.
Dostum normalde hiçbir export gizli dosyaya gitmez. Bunlar böyle bir şey yapmış. Yazdığımız şey doğru mu? Doğru. Egonu tatmin etme çabası mı bu? İndirilen dosyayı veya export dosyayı sen gizli dosyada mı arıyorsun? Bu program böyle saçma bir şey yapmış. İzah etmeye çalıştım. Çok biliyorsan yazsaydın.

Dostum normalde hiçbir export gizli dosyaya gitmez. Bunlar böyle bir şey yapmış. Yazdığımız şey doğru mu? Doğru. Egonu tatmin etme çabası mı bu? İndirilen dosyayı veya export dosyayı sen gizli dosyada mı arıyorsun? Bu program böyle saçma bir şey yapmış. İzah etmeye çalıştım. Çok biliyorsan yazsaydın.
Hiçbir export gizli dosyaya gitmiyorsa Capcut exportları nasıl gidiyor peki? Demek ki gidebiliyormuş. Varsayılan olarak gizli dosya ayarlandıysa -örneğin bazı oyunların kayıt dosyaları-, gizli klasörlerde de aranabilir. Egosunu tatmin etmek isteyen gelişigüzel yazarak millete yardım etme ayağına egosunu tatmin eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı