Çapraz askılı çanta önerisi

Şu anda biraz pahalılandı ama 2 senedir fiyatı abartı da artmadı diyebilirim. Çok harika bir marka ve çok harika bir çanta.

Gerçekten çok güzel ve çok beğendim, çanta için 14” dizüstü bilgisayarımı satıp iPad alasım geldi.

Bu ürünü sipariş etsem elime kaç günde ulaşır? Teşekkürler şimdiden.

Şu anda biraz pahalılandı ama 2 senedir fiyatı abartı da artmadı diyebilirim. Çok harika bir marka ve çok harika bir çanta.
Hocam selamlar kusuruma bakmayın bir uyarı durumum vardı yanıt veremedim. Ürün güzel görünüyor ama benim bütçemi biraz aşıyor. Öğrenciyim çok da fazla para vermek istemiyorum. Şöyle bir ürün buldum ama ne derece mutlu eder bilemedim.

Hocam çok sade görünüyor,pek tarzım değil. Özür dilerim tekrardan.

Gerçekten çok güzel ve çok beğendim, çanta için 14” dizüstü bilgisayarımı satıp iPad alasım geldi.

Bu ürünü sipariş etsem elime kaç günde ulaşır? Teşekkürler şimdiden.
Hocam biraz daha üste çıkabilirseniz Mark Ryden ürünleri de çok güzel.

Hocam selamlar kusuruma bakmayın bir uyarı durumum vardı yanıt veremedim. Ürün güzel görünüyor ama benim bütçemi biraz aşıyor. Öğrenciyim çok da fazla para vermek istemiyorum. Şöyle bir ürün buldum ama ne derece mutlu eder bilemedim.

Hocam çok sade görünüyor,pek tarzım değil. Özür dilerim tekrardan.

Hocam biraz daha üste çıkabilirseniz Mark Ryden ürünleri de çok güzel.
Yani kullanmanda bir sakınca yok. Kolay kolay parçalanmaz kumaş olduğu için ama su geçirgenliği konusunda tahminimce çok da dayanıklı değildir.

Yani kullanmanda bir sakınca yok. Kolay kolay parçalanmaz kumaş olduğu için ama su geçirgenliği konusunda tahminimce çok da dayanıklı değildir.
Hocam başka yapabileceğiniz öneriler var mı? Askılı olmak zorunda değil sırt çantaları pek tarz değil ondan yanaşmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı