Caps Lock ve Num Lock bildirimi kapatma

Okan ÜNAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, forumdaki birçok çözümü denemiş olsam da genelde ya çok spesifik çözümler veya eski çözümler oluyorlar. Klavyemin herhangi bir yazılımı yok, bilgisayarım masaüstü o yüzden onun da herhangi bir yazılımı yok. Microsoft'un kendi sitesinde paylaşmış olduğu makaleyi de denedim fakat sanırım eski olduğundan birkaç ayara ulaşamadım. Caps Lock veya num Lock'a bastığım zaman sağ altta caps Lock/Num lock on/off bildirimi geliyor ve masaüstüne atıyor. Ekran kartım RTX2060, bu sorunun günümüz çözümünü bilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.

Merhaba öncelikle bende denedim ayarlara erişim kolaylığ yazdım sonuna mouse ve kalvye çıkıyordu. Ben de erişim kolaylığı klavyeye bastım. Sonra bir sürü şeyler çıktı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Klavyem yok. Laptop lenove Ideapad Gaming i5 bilgisayar. Bilen varsa nedeni bana yazabilir mi?

Merhaba öncelikle bende denedim ayarlara erişim kolaylığ yazdım sonuna mouse ve klavye çıkıyordu. Ben de erişim kolaylığı klavyeye bastım. Sonra bir sürü şeyler çıktı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Klavyem yok. Laptop lenove Ideapad Gaming i5 bilgisayar. Bilen varsa nedeni bana yazabilir mi?

Dostum çözümünü bulabildin mi? Aynı durum benim de başıma geldi.

Dostum çözümünü bulabildin mi? Aynı durum benim de başıma geldi.
Dostum Monster kullanıyorsan bu kısımda ki tiki kaldır.
1673720260390.png

Yeni konular

Geri
Yukarı