Captain Black sigarası nasıl kullanılır?

295069

Hectopat
Arkadaşlarla merak edip Captain Black çikolatalı sigara aldık. Görünümü sigara şeklinde filtresi vs. bulunmakta ama araştırdığıma göre ince puroymuş puro sigara karışımı olan sigarillo diyenler de var. Puro hiç kullanmadım ve içe çekilmediğini ağıza çekilerek kullanıldığını öğrendim. Çok ağır vs. olduğu için. Fakat bizim aldığımız bu ürünün filtresi vs var çözemedik tam olarak ne olduğunu ve nasıl kullanmalıyız yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-13_211235.png
    resim_2021-10-13_211235.png
    609,7 KB · Görüntüleme: 17.016
Son düzenleme:
Sigara gibi dümdüz yakıyorsun ancak çok ağır güzel ama ağır bir şey ben bir tane kullandığımda sadece 1 tane puro içtiğinde söndürüp tekrar içiyorsun.
Dipnot: Aşırı ağır bir şey olduğu için söndürüp tekrar içenlerde var.

Tütsü gibi kullanılmalı :) Yanarken çıkardığı koku harika çünkü. Bunun sebebi de kağıdının çikolata aromalı olması.
Lisede ara ara alırdık.

Görseldeki ürün normal sigara hali. İçine çekerek kullanılır ama çok ağırdır. Onun için az çekilmelidir. Oturup günde yarım paket içilecek şey de değildir. Hatta özenip boşuna para verilecek şey de değildir.

Not: Tüm tütün ürünleri sağlığa zararlıdır.

Tütsü gibi kullanılmalı :) Yanarken çıkardığı koku harika çünkü. Bunun sebebi de kağıdının çikolata aromalı olması.
Lisede ara ara alırdık.

Görseldeki ürün normal sigara hali. İçine çekerek kullanılır ama çok ağırdır. Onun için az çekilmelidir. Oturup günde yarım paket içilecek şey de değildir. Hatta özenip boşuna para verilecek şey de değildir.

Not: Tüm tütün ürünleri sağlığa zararlıdır.
Çoğu kişi sizin gibi ağır olduğunu belirtiyor. Bazıları sigara haline bakmayın içinde puro tütünü bulunduğu için içinize çekmeden kullanın diyor. Normalde de ağır sigara kullanan biri değilim. O yüzden puro şeklinde kullanacağım deneyeceğim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı