Captain Marvel Aksiyon Bol Mu?

Filmde aksiyon bol mu

• Oy verenlerin toplamı
    22

Shaycrom

Decapat
Yer
Steam
Daha fazla  
Fragmanları izledim ama pek heyecanlanmadım. Aksiyon sever biriyim.(Babam da öyle ve o da gelecek.)
Filmi izleyenler için sorum: Filmde aksiyon bol bol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aksiyon yer yer var, çok aksiyon olmasa da izleyince zevk alacağınıza inanıyorum. Hikayeyi güzel işlemişler, izlerken sıkılmıyorsun filmin ortalarında tempo düşüyor sadece.

Yani çok değil, az da değil. Yeterli seviyede bana kalırsa. Sonuç olarak ilk filmi ve daha çok kim olduğunu bulmaya çalışıyor gibi nitelendirdim ben. Başta dediğim gibi aksiyon yeterli bence.

Film güzeldi, izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle Marvel hayranıysanız ve diğer serileri de izlediyseniz daha güzel olur.

Aksiyon orta seviyede, filmi izlemeye gittim. Yarısında çıktım.
Sonu tahmin edilebilirdi, zaten ilk 5 dakika da kötü karakter belli oluyordu da o kadar abartmasaydınız :)
Bir Transformers aksiyonu pardon karakter kalabalığı yok yer yer var ve aksiyondan daha çok bir kaç şeye dikkat edeceksiniz, ragnarok gibi komedi temalı geldi nedense bana.

Sonu tahmin edilebilirdi, zaten ilk 5 dakika da kötü karakter belli oluyordu da o kadar abartmasaydınız :)
Bir Transformers aksiyonu pardon karakter kalabalığı yok yer yer var ve aksiyondan daha çok bir kaç şeye dikkat edeceksiniz, ragnarok gibi komedi temalı geldi nedense bana.
Brie'da mimik yok, şu gülümseyen surat daha iyi oyuncu :)

Orta derece aksiyon sahnesi içeriyor. Diğer Marvel filmlerini izlediyseniz bunu da izlersiniz.
Mid Credit ve After Credit sahnesini de kaçırma. En azından soru işareti kalmasın istiyorsanız.

İlk yarısı pek iyi değildi fakat ikinci yarısı ve post credir sahneleri güzeldi fakan bir infinity war muydu hayır değildi. Ama gidilir.

Yarısında çıkmak gibi saçma ve cahilce hareketlerdr bulunan arkadaşlara bir şey demiyorum bile filmi ilk yarıdan ibaret sanan ve aslında sonuç kısmının 2. Yarıda olduğunu anlamayan kişilerdir kendileri.

İlk yarısı pek iyi değildi fakat ikinci yarısı ve post credit ve after credit sahneleri güzeldi fakan bir infinity war muydu hayır değildi. Ama gidilir.

Yarısında çıkmak gibi saçma ve cahilce hareketlerdr bulunan arkadaşlara bir şey demiyorum bile filmi ilk yarıdan ibaret sanan ve aslında sonuç kısmının 2. Yarıda olduğunu anlamayan kişilerdir kendileri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı