Çözüldü Captain Tsubasa Rise Of New Champions açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Katakiv

Centipat
Daha fazla  
Rise of New champions oyununu orijinal olarak 2 gün önce aldım, sonra da indirdim. İlk indirdiğimde iyiydi. Kurdum, oynadım. 4 5 saat sonra kapattım. Ertesi gün okuldan sonra tekrar geldim. Açtığımda siyah ekran gösterip hemen kapanıyordu. Birkaç kez denedim, olmadı. Silip tekrar yükledim, değişen bir şey olmadı. Önceki gün 4 5 saat oynadığım için iade de edemiyorum. Yardımcı olabilecek bir olursa sevinirim

Çözüm
Oyunu hangi platform üzerinden satin aldiniz? Arastirmalarima göre sorunun bozuk kayit dosyasindan kaynaklanabilecegini söyleyenler mevcut.

Alttaki konumda kayit dosyasi mevcutsa yedekleyip silin. Eger Steam'den aldiysaniz gecici olarak Steam Bulut destegini devre disi birakin.

Devre disi birakmak icin;

• Steam Kütüphanesinden bir oyuna sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.
  • Genel sekmesi altında Steam Cloud eşitlemesi etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.
Kayit dosyasini silmek icin ise;

Baslat -> calistir dedikten sonra %appdata% yazin ve onaylayin. Veya asagidaki konumdan bulun.

C:\Users\[USERNAME]\AppData\Roaming\Captain Tsubasa Rise of New Champions\Savedata
Rise of New champions oyununu orijinal olarak 2 gün önce aldım, sonra da indirdim. İlk indirdiğimde iyiydi. Kurdum, oynadım. 4 5 saat sonra kapattım. Ertesi gün okuldan sonra tekrar geldim. Açtığımda siyah ekran gösterip hemen kapanıyordu. Birkaç kez denedim, olmadı. Silip tekrar yükledim, değişen bir şey olmadı. Önceki gün 4 5 saat oynadığım için iade de edemiyorum. Yardımcı olabilecek bir olursa sevinirim.

Kanka konudan bağımsız olarak yazıyorum kusura bakma, oyunu ben de alsam mı diye düşündüm fakat çok tereddüt ettim. Nasıl bir oyun, almaya değer mi?

Oyunu hangi platform üzerinden satin aldiniz? Arastirmalarima göre sorunun bozuk kayit dosyasindan kaynaklanabilecegini söyleyenler mevcut.

Alttaki konumda kayit dosyasi mevcutsa yedekleyip silin. Eger Steam'den aldiysaniz gecici olarak Steam Bulut destegini devre disi birakin.

Devre disi birakmak icin;

• Steam Kütüphanesinden bir oyuna sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.
  • Genel sekmesi altında Steam Cloud eşitlemesi etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.
Kayit dosyasini silmek icin ise;

Baslat -> calistir dedikten sonra %appdata% yazin ve onaylayin. Veya asagidaki konumdan bulun.

C:\Users\[USERNAME]\AppData\Roaming\Captain Tsubasa Rise of New Champions\Savedata

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı