Cardboard Town Steam'de ₺59,40!

Yer
Mersin
Cardboard Town, Steam'de %40 indirimle ₺59,40'ye düşmüş. Şu ana kadar aldığı en büyük indirim. Yapımcısı Dora Özsoy, USD dönüşümü öncesi herkes faydalansın diye böyle bir indirim yapmış. İlgisi olanlar ekleyebilir kütüphaneye.

Oyunun Steam sayfası:

Dora Özsoy'un paylaşımı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Destek diyorlar. Bu oyuna mı destek olacağım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231116_111637_Steam.jpg
    Screenshot_20231116_111637_Steam.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 106
Sadece merakımdan soruyorum hocam. Neden?

Dostum birincisi oyun çöp. İkincisi ben bu adamı bilmem ama bu adamdan sebep kitlesi oyuna dora özsoy için olumlu verdiklerini belirtiyor. Biri de benim yazdığım yorumu yazıp olumsuz atmış. Bu dora denen şahıs Twitter da bunu paylaşıp hakaret ettiğini gördüm. Bende aynısı yapacağımı belirtip kendisine ekran kaydını itina ile gönderdim. Madem sen geliştirici isen her yoruma okey leneceksin. Yok öyle kitlene olumlu yorum spamlat sonra olumsuz atana hakaret et. Var mı böyle bir dünya?

Dostum birincisi oyun çöp. İkincisi ben bu adamı bilmem ama bu adamdan sebep kitlesi oyuna dora özsoy için olumlu verdiklerini belirtiyor. Biri de benim yazdığım yorumu yazıp olumsuz atmış. Bu dora denen şahıs Twitter da bunu paylaşıp hakaret ettiğini gördüm. Bende aynısı yapacağımı belirtip kendisine ekran kaydını itina ile gönderdim. Madem sen geliştirici isen her yoruma okey leneceksin. Yok öyle kitlene olumlu yorum spamlat sonra olumsuz atana hakaret et. Var mı böyle bir dünya?

Bunları okuduktan sonra, şahsi düşüncem haklı olduğunuzdan yana hocam. Cevapladığınız için teşekkür ederim. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı