Carmageddon - Android - "Those who're about to die, WE SALUTE YOU!"

Mert Can Urcan

Kilopat
Katılım
7 Ocak 2013
Mesajlar
777
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
307
Not: Konu yanlış yere açıldıysa taşınmasını rica ediyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stainlessgames.carmageddon1.99$'a 111mb'ye indirebileceğiniz oyunun ayrıca deneme sürümü bulunmakta, deneyerek telefonunuzdaki performansını görebilirsiniz. Galaxy Note 1 Jelly Bean'de ısınma ve tabiki pil tüketimi hariç hiçbir problem yaşamadan oynadım.

1997'de çıkan Carmageddon'un (Carmageddon - Wikipedia, the free encyclopedia) muhteşem bir Android düzenlemesi olmuş oyun. PC'de oynarmış gibi gayet rahat oynanıyor oyun.

Kontroller de basit, sol taraf direksiyon işlevi görürken, sağ taraf gaz, geri vites ve el freni. Parmakları kullanmadan telefonu hareket ettirererek (tilt) oynamak isterseniz menüden ayarlamanız yetiyor.

Ekranın solundan tutup sürüklediğinizde harita ekranı kaplayacak şekilde açılıyor, birkaç kez bakarak harita ezberlendikten sonra sadece sıkıştırmak istediğiniz son kalan aracın yeri için bakıyorsunuz.

Ekranın sağından açtığınız menü ise mola, ters duran aracı kaldırma ve oyuna devam etme ve benzeri diğer özelliklere ulaşmanızı sağlıyor.

Zırh, motor, saldırı gücünüzü arttıracak parçaları satın almak için gene yarış kazanmanız gerekiyor; tur bitirerek, diğer araçları saf dışı bırakarak, tüm yayaları düzleyerek. Ayrıca harita seçerken yanında o haritayı / yarışı bu üç biçimden hangisi/leriyle bitirdiğinizi gösteriyor.

Oyunu ilk açtığınızda çıkacak video oyunun '97'deki orjinal açılış videosu, eğer ekrana basarak esgeçer ve izlemek isterseniz: Carmageddon Intro Movie - YouTube

Çalan parça ise "Fear Factory - Zero Signal"!

Iyi oyunlar!
 
Yukarı