Carraro daytona 730 ön tekeri 8 çiziyor

Bisikleti 2 hafta önce aldığımda böyle bir sorun yoktu ama şimdi çok da olmasa 8 çiziyor. Bisiklette 17k değerinde bisiklet. Jantın yamulduğunu sanmıyorum, ne yapmam lazım?

@Lee Everett

@leeEVERETT

1. Yanlış oldu kb
Şu ana kadar 8 çizmeye jant akordu bozukluğu hariç başka bir şeyin sebep olduğunu görmedim.

Sorun lastikte mi jantdamı onu bilmen lazım. Lastikte ise tak çıkar yapman lazım tam oturtman lazım yüksek psi basman lazım. Sorun jantta ise akor yapar geçersin. Veya en iyi ihtimal jantı hiç söktünmü bilmiyorum ama takarken yamuk takmış olabilirsin vida diş atlamış olabilir qr değil ise

Sorun lastikte mi jantdamı onu bilmen lazım. Lastikte ise tak çıkar yapman lazım tam oturtman lazım yüksek psi basman lazım. Sorun jantta ise akor yapar geçersin. Veya en iyi ihtimal jantı hiç söktünmü bilmiyorum ama takarken yamuk takmış olabilirsin vida diş atlamış olabilir qr değil ise
Tamam buldum neden olduğunu. Akort ayarı gitmiş 2 tel fazla oynuyor. Lastik normalde tam hizasında dönüyordu sonra baktım hafif sola gidip geliyor. Bir an korktum bir bisiklete bu kadar para veripte jantın yamulmasından. Teşekkür ederim cevapladığınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı