Carraro daytona 730 vs 2718

Daha yeni olduğu için frenlerin alışması gerekiyor. Vitesi çapraza düşürmeden kullanırsanız bir şey olmaz. Bir de yokuş yukarı vites değiştirmemeye dikkat edin.

İnternetten detaylı videolarını izleyebilirsin. Yokuş yukarı pedala çok güç uygulanıyor vites değiştirirkende sorun olabilir ama sadece özen gösterin değiştirmemeye.
Birde bu bisiklette jant yamulur mu önceki bisiklet tek kattı jantı 3 4 kere yamuldu bu çift kat yamulma gibi durum olurmu çok pahalı jantlar😅

İnternetten detaylı videolarını izleyebilirsin. Yokuş yukarı pedala çok güç uygulanıyor vites değiştirirkende sorun olabilir ama sadece özen gösterin değiştirmemeye.
Son Bişey daha diyeceğim arka tekerleği boşta çevirdim tam çizgisinde dönmüyor çok hafif bir sağ sol a gidiyor. Sen bir boşta çevirirmisin sana zahmet tam tamına çizgide mi gidiyor arka jant merak ettim?

Son düzenleme:
Bir de bu bisiklette jant yamulur mu önceki bisiklet tek kattı jantı 3 4 kere yamuldu bu çift kat yamulma gibi durum olur mu çok pahalı jantlar😅

Son bir şey daha diyeceğim arka tekerleği boşta çevirdim tam çizgisinde dönmüyor çok hafif bir sağ sol a gidiyor. Sen bir boşta çevirir misin sana zahmet tam tamına çizgide mi gidiyor arka jant merak ettim?

Eğer sıfır aldıysan normal bende sıfır aldım arka teker oynuyor biraz. Jantı bükmek çok zor daha önce bükebileni görmedim.

Bugün sürerken ön diskin aralıklı olarak sürtme sesi çıkıyordu frene hafif dokunduğumda ses gidiyor sizce sorun ne nasıl düzeltirim. Birde bisikleti hafif öne veya geriye sürüklediğimde ön diskten çınlama sesi çıkıyor. Sürerken arka rubleyi çevirdiğinde tık tık sesi çıkarya pedal çevirirken aralıklı o ses çıkıyor normal mi sizce ne yapacağım hepsini söylerseniz çok soru sordum ama 13k'ya bisiklet alıp bisikletçiye gidersem çok çok zoruma gider

Eğer sıfır aldıysan normal bende sıfır aldım arka teker oynuyor biraz. Jantı bükmek çok zor daha önce bükebileni görmedim.
Tamamdır bütün sorunları çözdüm çok sağol hepsini yanıtladığın için ileride bilmediğim bir sorun çıkarsa yazarım tekrar 🙏

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı