Carraro Force 970 nasıldır?

Connor01

Hectopat
Yer
New York
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :(
Merhaba, cumartesi günü Fatih'deki köprü altı gibi olan yerdeki bisiklet çarşısına gittim. Oradaki araştırmalarım sonucu Carraro Force 970 ilgimi çekti. Carraro ile Bianchi zaten kardeş marka siz olsanız alır mıydınız? Ya da sizin bir öneriniz var mı? 12.000 TL kadar bütçem var siz bir şeyler önerebilir misiniz?

2. el alma şansınız var mı? Eğer varsa çok çok daha iyi marka ve çok daha iyi ekipmanlı bisikletler var.

Bu bisikletin 12K TL'yi hakettiğini düşünmüyorum ayrıca.

2.El ne önerirsiniz?

2. el hardtrailde fazla piyasa bilgim yok ancak öneri olarak cube, scott, canyon, trek, cannanole gibi kaliteli bisikletlerin 2006-2015 modelleri bulunuyor bu bisikletlerin kadrosu emin olun carrodan 2 kat daha iyidir ayrıca bisiklet bakarken fren vites setlerine dikkat edin bunlar bisiklette hayati önem taşıyor Shimano alt segmentte bir sürü set çıkartı onları araştır ancak benim önerim minimum deore setli bisiklet alman. Sahibinddende şu anda şu bisikleti buldum ilan no 1090090622 fena bir bisiklet değil maşa vb kaliteli.

İlan no 1089855542 bu bisiklette bayağı güzelmiş Full deore-deore XT set.

2. el hardtrailde fazla piyasa bilgim yok ancak öneri olarak cube, scott, canyon, trek, cannanole gibi kaliteli bisikletlerin 2006-2015 modelleri bulunuyor bu bisikletlerin kadrosu emin olun carrodan 2 kat daha iyidir ayrıca bisiklet bakarken fren vites setlerine dikkat edin bunlar bisiklette hayati önem taşıyor Shimano alt segmentte bir sürü set çıkartı onları araştır ancak benim önerim minimum deore setli bisiklet alman. Sahibinddende şu anda şu bisikleti buldum ilan no 1090090622 fena bir bisiklet değil maşa vb kaliteli.

İlan no 1089855542 bu bisiklette bayağı güzelmiş Full deore-deore XT set.
Yardımlarınız için teşekkürler ilanlara bakcağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı