Carraro Force 750 nasıldır?

Giriş seviyesi bir üründür. Bakımlarını aksatmadıkça sorun çıkartmaz.

Okul yolunda yokuş varsa arka rubleyi, 14-34t rubleyle değiştirmenizi öneririm. Onun haricinde çiçek...

2500 bandında başka bisiklet tercih edilebilir mi? Yoksa en iyisi bu mu olur? Yokuş da yok bu arada düz yol.

2500 bandında başka bisiklet tercih edilebilir mi? Yoksa en iyisi bu mu olur? Yokuş da yok bu arada düz yol.
0 almak isterseniz disk frenden vazgeçmeniz gerekecek. Gerçi her Force 750 disk mi hatırlamıyorum ama 0 aldığınız bisiklet bundan biraz daha donanımsız olur.

Donanımsız derken arka ruble ATA olur, frenler klasik olur, zincir adını bile duymadığınız bir marka olur veya düz maşa ile gelir gibi ufak farklar mevcut.

Durumu iyiyse alabilirsiniz. İşinizi fazlasıyla görecektir.

0 almak isterseniz disk frenden vazgeçmeniz gerekecek. Gerçi her Force 750 disk mi hatırlamıyorum ama 0 aldığınız bisiklet bundan biraz daha donanımsız olur.

Donanımsız derken arka ruble ata olur, frenler klasik olur, zincir adını bile duymadığınız bir marka olur veya düz maşa ile gelir gibi ufak farklar mevcut.

Durumu iyiyse alabilirsiniz. İşinizi fazlasıyla görecektir.

Bisiklet disk fren. Vitesler Shimano. Rublenin ata veya onun dışında ne olduğunu bilmiyorum. Ürün
Rengiyle beraber tamamen aynı. Bisiklet 1 aylık zaten ne kadar kötü olabilir bilmiyorum. Bisikleti hemen gördükten sonra konuyu açtım zaten. Dış görüntüsünde genel olarak bir şey yok. Bu arada 1.75 100 kiloyum. Boy ve kilo için de uygun mudur?

Bu arada 1.75 100 kiloyum. Boy ve kilo için de uygun mudur?
Boy kısmı için bisikletin kadro boyunu öğrenip, kendi bedeninize göre kadro boyu hesaplaması yapmanız gerekli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öte yandan 1 aylık olduğunu belirtmişsiniz. Bence kaçırılmayacak bir fırsat. Bu fiyata disk frenli bisiklet bulmak çok zor.

Geri
Yukarı