Çarşaflı kızların bana asansöre "siz binmeseniz" demesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an biz İslam'ı yaşamıyoruz dostum biz cahiliye Arap kültürünü yaşıyoruz, araştırmanı öneririm.
İslam hoşgörü dinidir ve insan dinidir, kadın erkek ayırt etmez bu şekilde, yok birbirinizle kalamazsınız bilmem ne falan yok yani anlayacağın.
Hatta tarikat, cemaat gibi topluluklar ve mezhepler bile yasaklanmıştır.
2-3 hafta öcne gördük Tarikat gölgesinde yapılan çocuk istismarını.

Tüm Müslüman ve Arap ülkelerinde kadının mal olarak görülmesi bu durumla çok çelişiyor. Ülkemizde de eser miktarda var.
Arap ırkını üstün ırk olarak gören ve ona uyan kişiler var maalesef.

Tüm Müslüman ve Arap ülkelerinde kadının mal olarak görülmesi bu durumla çok çelişiyor. Ülkemizde de eser miktarda var.
Cahiliye Arap kültürünü biz de yaşıyoruz çünkü Araplaştık, İran da yaşıyor, Afganistan'da yaşıyor çünkü Araplaştılar.
İslam hoş görü dinidir, kadın erkek demeden insana hoş görü ile davranır Arap kültürü ise bunları elinden alır.

Şu an biz İslam'ı yaşamıyoruz dostum biz cahiliye Arap kültürünü yaşıyoruz, araştırmanı öneririm.
İslam hoşgörü dinidir ve insan dinidir, kadın erkek ayırt etmez bu şekilde, yok birbirinizle kalamazsınız bilmem ne falan yok yani anlayacağın.
Ne alakası var dostum? o zaman siz kendi yazdığınız kurallar ile Avrupa Kuranına inanıyorsunuz çünkü Arap Kuranı bir sürü cahilce kurallarla dolu? siz hem Avrupa gibi yaşayacağım hem de Müslüman olacağım diyorsunuz kusura bakmayın siz kendinizle çelişiyorsunuz.

Ne alakası var dostum? o zaman siz kendi yazdığınız kurallar ile Avrupa Kuranına inanıyorsunuz çünkü Arap Kuranı bir sürü cahilce kurallarla dolu? siz hem Avrupa gibi yaşayacağım hem de Müslüman olacağım diyorsunuz kusura bakmayın siz kendinizle çelişiyorsunuz.
Öncelikle ben Müslüman değilim ama doğruyu savunurum. Kuran'ı bir kere açıp okumadığına yemin bile edebilirim, saçma sapan sitelerden, duyumlardan bilgi alıp İslam'ı öyle sanıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı