CarX Drift Online kino modu güvenli midir?

Hocam playground için map modu var mı?

Drift playgrounddan bahsediyorsunuz sanırım hocam. Evet kino mapi olarak var.

LBY D-Playground 2022.rar
(Link kino Discord'undan alınmıştır.)

İnen dosyayı RAR'dan çıkarttıktan sonra, kino kuruluyken F6 tuşuna basıp oradan map dosyasını açın. Oraya RAR'dan çıkarttığınız dosyayı attıktan sonra training Mode'de parking a haritasında bir oyun başlatın. F6 tuşuna basıp oradan listeye Refresh attıktan sonra mapin üstüne tıklayarak oyunda aktifleştirebilirsiniz. Hatırladığım kadarıyla ezbere yazdım hocam. Bazı noktaların isimleri farklı olabilir.

Drift playgrounddan bahsediyorsunuz sanırım hocam. Evet kino mapi olarak var.

LBY D-Playground 2022.rar
(Link kino Discord'undan alınmıştır.)

İnen dosyayı RAR'dan çıkarttıktan sonra, kino kuruluyken F6 tuşuna basıp oradan map dosyasını açın. Oraya RAR'dan çıkarttığınız dosyayı attıktan sonra training Mode'de parking a haritasında bir oyun başlatın. F6 tuşuna basıp oradan listeye Refresh attıktan sonra mapin üstüne tıklayarak oyunda aktifleştirebilirsiniz. Hatırladığım kadarıyla ezbere yazdım hocam. Bazı noktaların isimleri farklı olabilir.

Attım hocam Steam istek.

Tabii hocam.
Buyurun Steam arkadaşlık kodum: 378785942.

Hocam isterseniz gelin oynayalım.

Son düzenleme:
Güvenli. Fakat ben kino loader ile değil de zml ile kurmanızı öneriyorum. Zml sayesinde hem kino kullanabilir, hem de grafik modu gibi zml gerektiren modları da kullanabilirsiniz.

Buyurun tutorial.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
selamlar hocam zlm yi kurdum ama para hilesi v.s nasıl yapılıyor ?

Selam hocam zlm yi kurdum ama para hilesi vs nasıl yapılıyor?

Para hilesini Zml'de yapamazsınız. Kino kurup para level hilesini yapıp Zml'yi kurmalısınız. Bu arada carx ekibi başka oyuncuları rahatsız etmediğiniz sürece istediğiniz modifikasyonu kullanabileceğinizi söylüyor yani içiniz rahat olsun bundan dolayı ban yemezsiniz.

Geri
Yukarı