CarX Drift Racing Online nasıl drift atılır?

G3b3r3s1c3l3r

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşlar oyunu yeni aldım indirdim. Sadece açık bir tane map var ne öğretici kısım bulabildim ne de internette Türkçe drift için yardım. Genellikle drift ayarlarıyla ilgili videolar var. Oyunun öğretici kısmı varsa nerede, ve nasıl drift atabilirim yardım eder misiniz?

Sürüş yardımını kapatın, arabayı manuel vites yapın, oyundaki tüm arabalar 3-4 viteslerde ideal drift açısını yakalayabiliyor ve araç tabiri caiz ise boğulmadan açıyı sürdürebiliyor. Gerisi sizin gazlamanıza kalıyor, drift hem gerçekte hem de oyunda yapılarak öğrenilebilen bir şeydir. Zira drift bir drag yarışı gibi ortak şeylerin uygulanarak sonuca ulaşıldığı bir motor sporu değildir, birçok kişinin kendine has tarzı vardır.

Sürüş yardımını kapatın, arabayı manuel vites yapın, oyundaki tüm arabalar 3-4 viteslerde ideal drift açısını yakalayabiliyor ve araç tabiri caiz ise boğulmadan açıyı sürdürebiliyor. Gerisi sizin gazlamanıza kalıyor, drift hem gerçekte hem de oyunda yapılarak öğrenilebilen bir şeydir. Zira drift bir drag yarışı gibi ortak şeylerin uygulanarak sonuca ulaşıldığı bir motor sporu değildir, birçok kişinin kendine has tarzı vardır.
sürüş yardımını tam olarak nereden kapatabilirim ?

Araba oyunlarıyla daha önce hiç tecrübem yok bende asıl sıkıntı direkt olarak drift bilmiyor oluşum. ve bunu oyunda nasıl yapacağım hakkında da bir bilgim yok. Bana temel şekilde bir öğretici lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı