CarX Drift Racing Online

Kutaysadf

Decapat
Daha fazla  
Karşınızda mobil versiyondan tanıdığımız ve anladığım kadarıyla Türklerin pek bilmediği ama yabancı ülkelerde rabet gören bir oyundan bahsedeceğim.
Oyunun steam linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ultimate paketinin anlık fiyatı 46₺ dir.

Özellikle yarış ve Drift oyunlarını ve arkadaşlarıyla online vakit geçirmelik oyun arayanları ilgilendiren bir oyun Car x Drift Racing Online !
capsule_616x353.jpg

Oyunun temel amacı drift atarak puan toplamak. Üstelik basit ve çok güzel bir drift mekaniğine sahip! Ayrıca direksiyon setlerine uyumlu. Oyunu ister single modunda görevleri yaparak oynayabilir, isterseniz de multiplayer modunda arkadaşlarınız veya online oyuncularla beraber istediğiniz map de yanlayabilirsiniz.

Arabalarla arası iyi biri iseniz arabanızın motorunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Şahsen benim en sevdiğim özelliklerden biri. 😊
1632406802447.png

Arabanın sadece motorunu değil; basıklığını, tekerlerin konumunu, canver açısını, toe açısını, tutuşunu, jantların büyüklüğünü, lastiğin büyüklüğünü, dönüş açısını ve daha bir ton özelliğini ayarlayabiliyorsunuz. Amartsörlere kadar bütün kontrol sizin elinizde !
1632406923837.png

Peki ya bitti mi ? Tabii ki hayır. Arabanızın cam renginden üzerindeki stickerlara kadar kendi tasarımlarınızı ve çizimlerinizi oluşturabiliyor, arabanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.
1632407042675.png

,
Üstelik düzenleyebileceğiniz 50+ araç bulunuyor ve bu araçlara bir marka verilmemiş. Fakat hepsi gerçek hayatta var olan araçlar. Tüm araçların gerçek hayatta hangi arabaya tekabül ettiğini görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Peki bu oyunda benim en çok keyif aldığım şey ne ? Tabiiki tandems. Yani arkadaşlarımla beraber kapı kapıya yanlamak 😀
f3435d869543d7b362e1cee58c6ad2a8.jpg

Oyundan bolca bahsettik. Güzel de bir oyuna benziyor. Peki bu oyunu oynamak için yüksek bir sistem mi gerekiyor? Hayır. Oyun düşük boyutlu olmasıyla beraber optimizeleri ve grafikleri güzel yapıldığı için düşük sistemlerde üzmeden oynatabiliyor! İşte sistem gereksinimleri.

Sistem Gereksinimleri;​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
    • İşlemci: Intel i5 4590 veya AMD Ryzen3 1200
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2 GB (GeForce 950GT / AMD R9 270)
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® 11 ile uyumlu ses kartı
    • İlave Notlar: Uygulamanın tutarlılığı Intel HD Graphics ve AMD HD Radeon dâhili grafik kartlarında garanti edilmez.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
    • İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 1050GTX 4 Gb
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX® 11 ile uyumlu ses kartı
    • İlave Notlar: Uygulamanın tutarlılığı Intel HD Graphics ve AMD HD Radeon dâhili grafik kartlarında garanti edilmez.

Artık gün içerisinde vakit öldürmek ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için kesinlikle verdiğiniz paraya değecek bir oyuna sahipsiniz! iyi gazlamalar.

En sevdiğim oyunlardan biri 1 yıldır falan var bende forzaya tabi rakip değil zatende yinede ben seviyorum map loader falan yükleyin tougelerde yanlayın youtube gösteriyorlar yabancılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı