Carx drift racing Online'da garip bir hata

İşletim sistemi
Windows 7

grayzbey

Centipat
Oyunu çok isteyerek yüklemiştim, masaüstü bilgisayarıma. Ancak fotoğraflardaki hatayı alıyorum ekranlar üst üste biniyor, yarış sırasında araç harita hiçbir şey görünmüyor sadece yüklenme ekranı görünüyor. Oyuna sistemim rahatlıkla yetmesine rağmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Laptopta denediğimde oyun açıldı bir sorun olmadı ama sistem yetmediği için orada da oynayamadım. Onda da 12 GB RAM olmasına rağmen, AMD Radeon R4 ekran kartıyla kaybediyorum.
Masaüstü bilgisayarım da NVIDIA GeForce G210 ekran kartı mevcut.
Sorunu yaşayan, çözümünü bilen arkadaşları bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20201227_163931.jpg
    IMG_20201227_163931.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 549
  • IMG_20201227_164130.jpg
    IMG_20201227_164130.jpg
    197,6 KB · Görüntüleme: 514
  • IMG_20201227_164107.jpg
    IMG_20201227_164107.jpg
    227,6 KB · Görüntüleme: 545
Oyunu çok isteyerek yüklemiştim, masaüstü bilgisayarıma. Ancak fotoğraflardaki hatayı alıyorum ekranlar üst üste biniyor, yarış sırasında araç harita hiçbir şey görünmüyor sadece yüklenme ekranı görünüyor. Oyuna sistemim rahatlıkla yetmesine rağmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Laptopta denediğimde oyun açıldı bir sorun olmadı ama sistem yetmediği için orada da oynayamadım. Onda da 12 GB RAM olmasına rağmen, AMD Radeon R4 ekran kartıyla kaybediyorum.

Oyun korsan mı?

Oyun korsan mı?
boşa para vermemek açısından ilk korsan denemiştim, onda da aynısı oldu sonrasında satın aldım oyun dosyalarını doğrula vs. dedim hala sorun devam ediyor. Steam forumunda biraz araştırdım sistem yeterliliği garantisi de vermiyormuş oyun yapımcıları, sorun sanırım ekran kartından diyicem ama o da mantıksız geliyor, anlamadım.

Aynı sıkıntıyı ben de çekiyorum. Orijinal aldım olmadı sonra belki korsanda olur diye onu denedim o da olmadı.

Şimdi biraz araştırdım da sanırım ekran kartından oluyor. Yabancı bir adam da aynı problemin videosunu paylaşmış ve sonra yorumlarda iyi bir ekran kartı alınca düzeldiğini söylemiş.

merhabalar,
görüntü hatalarının olma sebebi ekran kartı yüzündendir.Oyunun Steam sayfasında amd ve intel ekran kartlarıyla uyuşmazlıklar olabilir yazıyor(yani oyunun bu ekran kartlarında çalışmayabilir diyor).Benim ekran kartıda amd o yüzden görüntü problemi oyundan kaynaklıdır.

Konuyu hortlatmışsınız ama yine de söyleyeyim. Steam mağazasında Intel HD ve Radeon HD ekran kartları ile stabil çalışmadığı yazıyor, ayrıca o ekran kartı ile oyunu açsanız bile performans çok kötü olur.
Teşekkürler,arkadaş uyumsuzluk olabiliyor dediği için belki bir çözümü vardır diye sormuştum.

Olm Bende Çok İsteyerek Aldım Bendede Aynı Hata Oldu Ya Ekran Kartı Amd ATI Radeon HD 4850 Serisi Kötü Ama İşlemcim Ramlerim Fln İyi O Hata Olmasa Rahatça Oynayabilirim Ama Olmuyor Çözümü Varmıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı