Casio Edifice EFR564 nasıldır?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Kadranı biraz kalabalık olsa da tasarımını ve rengini beğendim. Aynı serinin siyah-gri kadranlı daha sade modelleri de güzel. Yine de çok büyük ve ağır bir saate benziyor. 48.9mm kasa çapı bayağı fazla, ağırlığı ise 172 gram. Bileğinize uygunsa alabilirsiniz.

Kadranı biraz kalabalık olsa da tasarımını ve rengini beğendim. Aynı serinin siyah-gri kadranlı daha sade modelleri de güzel. Yine de çok büyük ve ağır bir saate benziyor. 48.9mm kasa çapı bayağı fazla, ağırlığı ise 172 gram. Bileğinize uygunsa alabilirsiniz.
Bileğim ince aslında hocam fakat tasarımına bayıldım diyebilirim ağırlığı şimdi sizden duydum çok ağır ise sıkıntı olur. Edifice serisini çok seviyorum şu model hakkında da yorum yapabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-30-19-25-04-651_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-30-19-25-04-651_com.android.chrome.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 41
Bileğim ince aslında hocam fakat tasarımına bayıldım diyebilirim ağırlığı şimdi sizden duydum çok ağır ise sıkıntı olur. Edifice serisini çok seviyorum şu model hakkında da yorum yapabilir misiniz?
Hem biraz daha hafif hem de safir cama sahip, özellik olarak daha iyi gibi. Görünüş olarak ilk modeller benzer bence, güzel yine.
Bu modele de bakabilirsin, benzer bir saat ama hem indirimde hem de biraz daha hafif gibi.

Geri
Yukarı