Casper 926AW Monitör Ne Kadar İdare Eder?

Yusuf Mirza

Hectopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mönitorüm beni ne kadar idare eder? Gtx750ti alacağım.

IMG_20150824_134913.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette monitör ile alakalı pek bir bilgi bulamadım. Fakat tahminimce 2007 üretimi olduğundan çok eski ve kaliteli görüntü sunmayan bir monitör olmalı. Bu yüzden ekran kartı alsanız sorun çıkarmasa bile o güzel grafikleri göremeyeceksiniz. Bunun da bir anlamı yok. Tavsiyem bütçeniz varsa yeni monitör almanız. Fakat bütçem yok idare etmeliyim derseniz girişlerini ve çözünürlüğünü söylerseniz yardımcı olabilirim.

İnternette monitör ile alakalı pek bir bilgi bulamadım. Fakat tahminimce 2007 üretimi olduğundan çok eski ve kaliteli görüntü sunmayan bir monitör olmalı. Bu yüzden ekran kartı alsanız sorun çıkarmasa bile o güzel grafikleri göremeyeceksiniz. Bunun da bir anlamı yok. Tavsiyem bütçeniz varsa yeni monitör almanız. Fakat bütçem yok idare etmeliyim derseniz girişlerini ve çözünürlüğünü söylerseniz yardımcı olabilirim.
- Bütçem yok
- 19 inç
- VGA ve ses için giriş var.
- başka bir bilgim yok.
- 1 yıl kullanırım maximum.

Bir sıkıntı olmaz, kullanabilirsiniz. Büyük ihtimalle çözünürlüğü de 1440x900 falandır. Bunun sayesinde GTX 750 Ti ile çoğu oyunu yüksek ayarlarda oynarsınız. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı