Casper A15 için macOS sürümü önerisi

mehmetergok

Hectopat
Marka & model: Casper A15.
İşlemci: Intel Pentium B950 2.10 GHz.
Ekran kartı: Intel HD Graphics ve NVIDIA GT520M.
RAM: 4 GB.

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayara Hackintosh kurmak istiyorum hangi sürümü önerirsiniz? Windows'a göre performansı nasıl olur?

Marka & model: Casper'a15.
İşlemci: Intel Pentium B950 2.10 GHz.
Ekran kartı: Intel HD Graphics ve NVIDIA GT520M.
RAM: 4 GB.

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayara Hackintosh kurmak istiyorum hangi sürümü önerirsiniz? Windows'a göre performansı nasıl olur?

Pek değişecegini sanmıyorum

Ama Android'teki oyunları oynamayı seviyorsan sana cok güzel bir işletim sistemi onerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Bahsettiğiniz işletim sistemi hakkında biraz daha konuyu açabilir misiniz?

Bildiğiniz kadarıyla Android işletim sistemi daha az RAM ve daha düşük sistemle gayet hızlı calısır. Size onerdiğim işletim sistemi tam bir emulatör değil. Oyunlarda emulator olarak gözüküyor ama ayrı bir işletim sistemi olduğu için emulatörlerden kat ve kat hızlı calısıyor. Adı PrimeOS. Internette biraz arastırırsanız ne dediğimi biraz daha anlarsınız. Yani birnevi PC'ne Android sistemi kuracaksın ve istediğin zaman Windows'a da dönebileceksin.

Bildiğiniz kadarıyla Android işletim sistemi daha az RAM ve daha düşük sistemle gayet hızlı calısır. Size onerdiğim işletim sistemi tam bir emulatör değil. Oyunlarda emulator olarak gözüküyor ama ayrı bir işletim sistemi olduğu için emulatörlerden kat ve kat hızlı calısıyor. Adı PrimeOS. Internette biraz arastırırsanız ne dediğimi biraz daha anlarsınız. Yani birnevi PC'ne Android sistemi kuracaksın ve istediğin zaman Windows'a da dönebileceksin.

Araştıracağım çok teşekkür ederim. :)

macOS sierra veya El Capitan.
Çok sağ olun. Bu donanıma Sierra'yı kursam güzel bir performans elde edebilir miyim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı