Çözüldü Casper bilgisayara Nasıl Format Atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

errnslm

Hectopat
Merhaba ben Casper masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum. Lisanslı bir Windows bilgisayar. Orijinal yazılımı Windows 8.1. Ben bilgisayara USB'den format atmayı düşünüyorum. Ama Windows'un lisansı gider mi? Key lazım olur mu? Bir bilgim yok. Sorunum bu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Casper masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum. Lisanslı bir Windows bilgisayar. Orijinal yazılımı Windows 8.1. Ben bilgisayara USB'den format atmayı düşünüyorum. Ama Windows'un lisansı gider mi? Key lazım olur mu? Bir bilgim yok. Sorunum bu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hangi Windows sürümünü kurmak istiyorsunuz?

Eğer halen 8.1 kurulu devam etmek istiyorsanız ayarlardan sıfırlanabiliyor.

Kasada ürün anahtarı yazmıyorsa büyük ihtimalle BIOS'a gömülüdür. 8.1 kurarsanız etkinleştirme istemez, başka bir sürüme geçerseniz bulunan sürüme uygun bir ürün anahtarı isteyecektir.

Windows lisansı muhtemelen anakarta gömülüdür, eğer yine 8.1 kurarsanız lisans gitmez.

Peki Windows 10 formatlamak için ne yapmalıyım ya da Windows'un Key'ini aldım Key girme sırasında o Key'i girersem muhtemelen kabul etmeyecektir değil mi yani sonuç olarak nasıl 10'a formatlarım?
Hangi Windows sürümünü kurmak istiyorsunuz?
Windows 10'u kurmak istiyorum

Peki Windows 10 formatlamak için ne yapmalıyım ya da Windows'un Key'ini aldım Key girme sırasında o Key'i girersem muhtemelen kabul etmeyecektir değil mi yani sonuç olarak nasıl 10'a formatlarım?

Windows 10 yüklerseniz lisansınız yüksek ihtimalle kaybolacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi Win 10 yükle kurmaya bas sıfırdan seçeneği olacak kurulumda soruyor başlatmadan ona tıkladın mı sıfırdan yüklüyor içinde format atmana gerek kalmıyor internette Windows 10 geçimi için var uygulaması.

Edit: Bu sadece Win 10 hariç sistemlerde olur.

Geri
Yukarı