Casper BIOS Güncelleme

Boot yapmak için F12 bastım ve Media test failure, check cable hatası aldım ne yapmalıyım?
Windows 98 ekranı gelip söylediğim şeyleri uyguladıkdan sonra bu hatayı aldı isen normal default edemediğin için veriyor.
Exit kısmında neler yazıyor resim çek söyleyelim nereye basacağını. Boot menüye değil biosa'a gireceksin.

Win98 ekranını açmadan hata veriyor. Eskiden açtığı format cd lerinide açmadı. Yani boot menüsü açılmıyor.
Boot ayarları ile ilgili, Kaç kez istedim şu exit kısmının resmini paylaşın artık.

Bios güncellemeden korkuyorsan garantiye yolla 1 hafta içinde hallediyolar Casper'ın ümraniye teknik servisi çok iyi yardımcı oluyorlar diğer şubeleri bilemiyorum ama ben baya memnunun casper'dan.

Recep byin dediği gibi yapıp boot menüsü ile veya boot sekmesinden ayarlayıp usb belleği seç. Bunda sonra yine boot etmiyor ise booatable edememişsindir.
Dediğinizi denedim ama aynı hatayı yine aldım. Sonra usb yi tekrardan bootable yapıp dosyaları yükledim yine aynı hatayı aldım. Sonra denemek amaçlı önceden kullandığım format cdlerini denedim yine olmadı. Boot menüsü açılmıyor.

Dediğinizi denedim ama aynı hatayı yine aldım. Sonra usb yi tekrardan bootable yapıp dosyaları yükledim yine aynı hatayı aldım. Sonra denemek amaçlı önceden kullandığım format cdlerini denedim yine olmadı. Boot menüsü açılmıyor.
O zaman buradan pek bişey yapamayız bios ayarlarınız ile ilgili veya usb hub ile ilgili bir sorun mevcut servise gönderin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı