Casper C300 cihaza ekran kartı takmak

Asayiş Berkemal

Hectopat
Daha fazla  
Benim eski laptopum Casper C300 içinde ekran kartı yok. CS:GO en düşük 768P de 10FPS alıyordu. Yok diye tahmin ediyorum. Günlük kullanım için iyi bir bilgisayar. Ben bana PUBG Mobile CS:GO Zula gibi çok zorlamayacak oyunlar oynayacağım ona ekran kartı nasıl takabilirim? İçine takabilir miyim yoksa sadece harici olarak mı takabiliyoruz? Cevaplarsanız iyi olur. Takabiliyorsak hangi ekran kartını önerirsiniz ve hangi ekran kartları uyumlu olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci : DualCore Intel(R) Celeron(R) N3060 / Ram : 4GB Crucial 1600MHz / Ekran kartı : Intel(R) HD Graphics / PSU : adp-40kd bb 40W / Depolama : 465,75 GB .

İşlemci çok düşük. Ekran kartı takmak isteseniz bile kötü bir ekran kartı takmak zorunda kalırsınız. Ekran kartı yerine 4 GB RAM alabilirsiniz eğer anakartta yer varsa.

Bunun da ne demek olduğunu anlarsam sizi daha kolay anlayacağım 😅
Whitelist dediğimiz şey adından da anlaşıldığı gibi güvenli liste demektir. Kısacası, whitelist aslında o bilgisayarda kullanılması onaylanmış donanımların bir listesidir; listede olmayan bir donanım ile bilgisayarı kullanmaya çalışırsanız, bilgisayar onu algılamayacaktır. OEM'ler, donanım için bir BIOS'ta whitelist kullanır, böylece kullanıcıların başka bir marka satın almasını kısıtlayabilirler.

Whitelist dediğimiz şey adından da anlaşıldığı gibi güvenli liste demektir. Kısacası, whitelist aslında o bilgisayarda kullanılması onaylanmış donanımların bir listesidir; listede olmayan bir donanım ile bilgisayarı kullanmaya çalışırsanız, bilgisayar onu algılamayacaktır. OEM'ler, donanım için bir BIOS'ta whitelist kullanır, böylece kullanıcıların başka bir marka satın almasını kısıtlayabilirler.
Teşekkürler 🙂

Geri
Yukarı