Casper C400 laptopa ekran kartı takılır mı?

EreNibrahiM

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba elimde C400 laptop var i3 5005U HD grafish 5500 ama ben ekran kartı takmak istiyorum takılır mı? 820M gibi veya 940M bunun gibi kartlar takılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde C400 laptop var i3 5005U HD grafish 5500 ama ben ekran kartı takmak istiyorum takılır mı? 820M gibi veya 940M bunun gibi kartlar takılır mı?
Allah allah logom çalınmış :D, cevaba gelirsek büyük ihtimalle takılmaz zaten kötü kartlar olacağı için pek fark etmez.

Büyük bir ihtimalle hayır. Link atar mısınız?

Casper C400.5005-4C00E Intel Core i3-5005U 2GHz 4GB 128GB SSD Intel HD Graphics 5500 14 laptop linki bu

Bir aparat ile takılıyordu sanırım ama sizin cihazınıza uyar mı emin değilim.

Onu nasıl öğrenebilirim uyup uymayacagını
Allah allah logom çalınmış :D, cevaba gelirsek büyük ihtimalle takılmaz zaten kötü kartlar olacağı için pek fark etmez.
intel ekran kartından gene biraz daha iyi olur :)

İşi riske atmamak adına harici bir harddisk veya SSD alın. İçine taktıracaksanız yer olmalı. İçini açma şansınız var mı?
@ViooYa
Maalesef içini açamam pek bilgim yok zaten daha iyi performans almak için ekran kartı taktırmak istiyorum ama takılır mı takılmaz mı diye içimde bi şüpe var

Maalesef içini açamam pek bilgim yok zaten daha iyi performans almak için ekran kartı taktırmak istiyorum ama takılır mı takılmaz mı diye içimde bir SUP'e var.

Ekran kartı takılmaz. Ben konu karıştırmışım. Kusura bakmayın. Dediğim gibi takılmaz. Şöyle bir olay olursa belki;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı takılmaz. Ben konu karıştırmışım. Kusura bakmayın. Dediğim gibi takılmaz. Şöyle bir olay olursa belki;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani O videoyu İzledim Ama Baya Masraflı Ve benim O Parcaları Koyacak Yerim Yok Masam Biraz Dar

Geri
Yukarı